fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Robert Fico: Matovič je ako potkan! Ten ho nazval bastardom a pozýva do ringu

Fotokoláž / Redakcia (via TASR)

Prestrelka medzi expremiérom Ficom a premiérom Matovičom naberá na obrátkach. To, čo si vykričali teraz tu už nebolo dávno. Zachytil do aj portál 1.pluska.sk.

Opozičný poslanec Matovič „liezol na nervy“ Ficovi dlhodobo už v časoch jeho premiérovania, a inak to nie je ani teraz, keď si pozície vymenili. Na poslednej tlačovke ale nabrala poriadne ostrý rozmer, informuje o tom aj portál 1.pluska.sk.

Súboj Potkan verzus Bastard

Robert Fico reagoval počas štvrtkovej tlačovej konferencie na otázku, či Smer-SD plánuje zvolať mimoriadnu schôdzu s cieľom odvolať premiéra, mimoriadne ostrými slovami. „Matovič sa schoval ako potkan, musíme desať dní počkať,” uviedol šéf Smeru. Na jeho urážlivé slová zareagoval Igor Matovič cez sociálnu sieť prakticky okamžite a verný svojej povesti a svojmu úhlavnému nepriateľovi  nezostal nič dlžný. Fica v rýchlej reakcii prostredníctvom sociálnej siete označil za bastarda. „Nuž, nebudem sa s týmto skorumpovaným bastardom doťahovať, kto sa tu ako potkan správa. Viem len, že má mimoriadny strach, že svetu, ktorý si s Pellegrinim okolo seba vybudovali, aby ich chránil, definitívne končí záruka,“ napísal Matovič s dôvetkom, že odvolávania sa nebojí. „Zajtra test, verím, že negatívny … a už čakám v ringu,“ odkázal cez facebook premiér.

Igorovi Matovičovi sa vyhrážajú, musí presadnúť do opancierovaného auta!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info