fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Šokujúce video Fica na adresu testovania: Neuveríte, čo odkazuje Matovičovi

Fotokoláž / Redakcia (via TASR)

Celoplošné testovanie stále doznieva nielen medzi ľuďmi, ale aj medzi politikmi. A Robert Fico rozhodne nie je výnimkou.

Premiér Igor Matovič síce neskrýva nadšenie nad množstvom ľudí, ktorí sa prišli cez víkend na celoplošné testovanie na COVID-19, jeho večný rival Robert Fico má však na akciu úplne iný názor. Ako je u neho v poslednom čase už známe, na internete zverejnil video, po ktorom premiérovi určite padne sánka! Video zverejnil aj portál 1.pluska.sk

Rozprávkový začiatok: „Cisár je nahý!“

Účasť na celoplošní bola 3 625 332Slovákov, z ktorých bolo pozitívnych 38 359 ľudí. Na oko veľmi dobré výsledky však u mnohých vyvolali pochybnosti o funkčnosti samotných antigénových testov. A práve tento fakt, je zdá sa  „vodou na mlyn“ bývalému predsedovi vlády Robertovi Ficovi, ktorý vyzýva členov krízového štábu, ale aj starostov či primátorov, aby sa nenechali zastrašiť a svoje video začína priam rozprávkovo: „Nechcem sa venovať Igorovi Matovičovi. Roky ho považujeme za duševne poblúdeného, na čo sme upozorňovali aj pred parlamentnými voľbami. Želá sa mi však zakričať: CISÁR JE NAHÝ,“ začína svoje „nemilosrdné“ video Fico….

Matematici tvrdia niečo iné ako premiér Matovič. Kto má pravdu? (Petra Demková)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info