fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Beňová už priviedla na svet svoju dcérku. Aké jej dala meno?

Europoslankyňa už pred pôrodom vedela, že jej druhé dieťa bude dievčatko. Monika Beňová meno Lea. Zdroj: FB / Monika Beňová

Monika Beňová sa stala dvojnásobnou mamou vo veku 52 rokov, čo je na ženu už pomerne vysoký vek. Ona aj jej dcérka Lea sú ale po pôrode v poriadku.

Slovenská europoslankyňa Monika Beňová (52), ktorá verejnosti v júli oznámila, že čaká dieťa, je po nedeli 1. novembra už dvojnásobná mama, keď porodila dcérku Leu s ktorou sa pochválila na Instagrame, informuje o tom portál cas.sk.

Malý „uzlíček“ mal 48 cm a 2,9 kg
Monika Beňová na prvej spoločnej fotke aj s dcérou Leou. Zdroj: Instagram/monicabenova

,,My vás všetkých pozdravujeme a ďakujeme za podporu. Leuška si vybrala dnešné ráno 1. 11. 2020 a o 8:30 prišla konečne k mamine a tatinkovi, ktorý bol statočne s nami. Má 48 centimetrov a 2,9 kilogramu, má jamky v líčkach, keď sa usmeje a je to naša okatá srnka,“ napísala Beňová k fotke z pôrodnice.

Beňová na sociálnej sieti ešte 20. októbra informovala, že je už v nemocnici. V závere tehotenstva ju totiž potrápil vyšší tlak, cukor a ďalšie problémy, napokon ju ale pred pôrodom ešte pustili domov. Otcom jej prvej dcérky je jej dlhoročný spolupracovník, advokát Ľubomír Klčo. Z prvého manželstva má Beňová dnes už dospelého syna Martina. Vydatá bola aj za reklamného mága Fedora Flašíka, s ktorým ale bolo ich manželstvo bezdetné, píše v závere cas.sk.

Monika Beňová je už v 24. týždni tehotenstva, podľa nej všetko „správne ladí“ (foto)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info