fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Mimoriadne tragická nehoda: Po zrážke dodávky a nákladného auta sú štyria mŕtvi!

Mimoriadne tragická nehoda v ČR. Zdroj: Polícia SR.

Ďalšia veľká tragédia na ceste. Pri strete dodávky a nákladného auta boli okre štyroch mŕtvych a ďalší dvaja ľudia zranení. Informáciu priniesol Blesk.

Veľmi tragická autonehoda sa stala v piatok okolo pol druhej popoludní na ceste I. triedy medzi obcami Holice a Chvojenec na Pardubicku v Čechách. „Hlavný ťah z Hradca Králové na Vysoké Mýto je uzavretý. Odklon dopravy na mieste vykonávajú policajti cez Horní Ředice,“ informovala podľa českého bulvárneho denníka Blesk polícia na Twitteri.

Štyrom pasažierom už pomoci nebolo

Policajná hovorkyňa serveru Novinky.cz potom nehodu spresnila. „Došlo k čelnému stretu nákladného auta a dodávky. Štyria ľudia na mieste zomreli, ďalší dvaja sú zranení. Všetci boli z dodávky,“ uviedla hovorkyňa polície Lenka Vilímková.

„Išlo o zrážku dodávky a nákladného automobilu. V posádke dodávky sa na mieste už nepodarilo obnoviť základné životné funkcie u štyroch pasažierov. Dve osoby potom vo vážnom stave transportovali do nemocnice v Hradci Králové,“ povedal Blesku hovorca záchrannej služby Aleš Malý. Podľa hovorkyne hasičov Venduly Horákovej bolo nutné vyprostenie všetkých osôb z dodávky. Príčiny nehody sú v šetrení, cestu museli uzavrieť, uzatvára český Blesk.

Tragédia na D1: V aute po hromadnej havárii zhoreli matka s dieťaťom

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info