HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Prečo Adela Banášová v detstve trpela?!

Adela Vinczeová / Facebook (Učiteľské noviny)

Moderátorka Adela Vinczeová si už pod svojim dievčenským menom Banášová získala mnoho divákov. Začínala vo Fun rádiu a neskôr prerazila ​​v televízii ako jedna z najúspešnejších slovenských moderátoriek. Vlani tiež moderovala odovzdávanie filmových Českých levov, píše portál Stars24.

Dcéra diplomata a spisovateľa Jozefa Banáša strávila časť detstva vo východnom Berlíne, kde jej otec pracoval na československej ambasáde ako tlačový atašé. „Dali ma do škôlky, kde som nerozumela vôbec ničomu. Rodičia mi síce venovali nemčinu, ale za menšiu traumu,“ zverila sa pred tromi rokmi.

Rozpad spoločného štátu prežívala na ďalšom otcovom diplomatickom postu vo Viedni, odkiaľ sa rodina vrátila do Bratislavy, kde Adela vyštudovala gymnázium a neskôr kulturológiu.

Adopcia dieťaťa? Adela Banášová má veľké rodinné plány!

Už na strednej škole začala pracovať v televízii, v 16 rokoch sa tiež dostala do finále súťaže modeliek Elite Model Look.

„Potom som začínala zvoľna moderovať, ale všetko to bolo na slovensku, čo má do Hollywoodu predsa len ďaleko. Vyhrala som konkurz do rádia a už to išlo,“ spomínala Vinczeová na začiatky svojej kariéry, v ktorej hrala dôležitú úlohu televízna humoristická relácia Sedem s.r.o Na špičku slovenskej scény sa dostala v roku 2004 vďaka moderovaniu súťaže Slovensko hľadá Superstar.

Nahá kampaň pre dobrú vec? Slávne hollywoodske tváre ukázali poprsie kvôli prezidentovi! (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info