HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dokážem iba ležať a spať, desí ľudí Bartošová

Alžbeta Bartošová / Facebook (Divadlo Broadway)

Ešte stihla odohrať premiéru muzikálu Kat Mydlář, potom sa jej však urobilo zle a nechala sa radšej otestovať na Covid-19. Speváčke Alžbete Bartošovej (28) vyšiel bohužiaľ test pozitívny. „Strácam čuch a chuť,“ cituje speváčku portál Aha!

To, že musia divadlá zavrieť, sa jej pochopiteľne nepáčilo. „Mrzí ma to. Je to nespravodlivé, že spievať sa nemá,“ povedala pre Aha! tesne pred prvou vlnou vládnych reštrikcií, kvôli ktorým stopli muzikály. Obnovená premiéra Kata Mydláře v Divadle Broadway tak bola vlastne jeho derniérou. Po tom, čo predstaviteľka Dorotky odohrala aj jednu reprízu, zistila, že je chorá.

Čvančarová ako slávna Adele v slzách! Pre zosnulú Makulku (†15)

„Prvé dni som mala teploty a kašeľ. Až skoro po týždni strácam čuch a už skoro necítim chuť jedla,“ priznala herečka, ktorá sa objavila aj v Modrom kóde. „Je to zvláštne ochorenie, jeden deň sa cítim takmer zdravá a druhý deň napríklad len ležím a spím,“ opísala muzikálová Kleopatra.

„Ja sama sa naozaj liečim a odpočívam najviac, ako to ide,“ dodala Bartošová, ktorá by sa mala objaviť aj v pripravovanom diele Láska nebeská.

Nepríjemný pohľad na Sandru Bullock: Neuveríte, ako ju odfotili na ulici! (FOTO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info