HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Karel Gott miloval humor: Aké boli jeho najobľúbenejšie vtipy?

Karel Gott / Facebook (Radek Rozsypal)

Ak sa mu niečo nedalo uprieť, bol to zmysel pre humor. Karel Gott miloval najmä židovské anekdoty, ktorými pravidelne obšťastňoval poslucháča Českého rozhlasu. Tu sú jeho najobľúbenejšie vtipy, na ktoré budú fanúšikovia spomínať ešte veľmi dlho, píše portál Šíp.

Viete, prečo sa Židia pozerajú na pornofilmy od konca na začiatok? Pretože najviac ich vzrušuje, keď tie dievčatá vracajú peniaze späť.

V noci zazvoní pri Hellerovcoch zvonček, Heller otvorí a pýta sa prichádzajúcich: „Čo si prajete?“ „Pán Heller, my sme zlodeji a chceme vaše zlato.“ „A koľko toho zlata potrebujete?“ „Tak asi 100 kíl,“ odpovedajú. „Mohlo by ho byť 103 kíl?“ Pýta sa Heller. „Ale iste,“ odvetí. „Ester, zlato moje, vstávaj. Prišli si pre teba.“

Zvláštne fóbie a záľuby Karla Gotta: Toto tajil pred verejnosťou dlhé roky!

Keď Mojžiš viedol svoj ľud z egyptského otroctva a prišiel k moru, povedal: „Tak ja tu vediem svoj ľud na úteku z egyptského otroctva, zozadu ma už ohrozuje faraónova armáda a ja tu nevidím žiadne lode.“ Zavolal si PR managera otrokov a povedal: „To si to more mám snáď nejako otvoriť a ísť po dne?“ „No toto keď dokážete, tak ja im zaručujem dve stránky v Starom zákone,“ povie manager.

Žobravý Žid príde k vile bohatého Žida a zazvoní. Boháč otvorí. Má mastnú pusu od večere. Chudák hovorí: „Nemáte niečo na jedenie, pane?“ „Nič tu už nie je, len ak vám nevadia rezance s makom z minulého dňa?“ A chudák povie: „No zaplať pán Boh za to.“ Bohatý odvetí: „Tak príďte zajtra.“

Príde Žid do katolíckeho kostola na spoveď. Prichádza kňaz a hovorí: „Rozprávaj synku, ako si zhrešil. „Túto noc som premiloval s dvoma ženami, ktoré hovorili, že nič tak krásneho ešte nezažili.“ „Tak to bude stokrát Otče náš,“ povie kňaz. „Viete, ale ja som Žid a ja tie vaše riekanky nepoznám,“ odvetí mladík. „Tak čo sakra robíš v katolíckom kostole,“ diví sa kňaz. „No kde inde, by som sa s tým mohol pochváliť,“ odpovie mladík.

Peter Nagy po rokoch prezradil, čo mu raz zašepkal Karel Gott: Je to pikantné!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info