fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Matovič v súboji so Sulíkom: „V nemocnici s koronavírusom bojuje o život aj 48-ročný lekár!“

Fikcia / Fotomontáž

Premiér reagoval na slová, ktoré si počas nedele vymieňal so Sulíkom. Odkázal mu, že v nemocnici bojuje o život aj lekár.

Spor Matoviča a Sulíka vyvrcholil počas nedeľnej tlačovej konferencie po rokovaní odborníkov z Pandemickej komisie Ústrednému krízovému štábu, pričom premiér v priamom prenose reagoval na Sulíkove obvinenia. „Igor, pandemická komisia, ktorá nemá základne dáta o tom, koľkí sa kde nakazili, len strieľa od pasu a presne tomu tie dnešné tliachaniny zodpovedali,“ napísal Sulík v komentári.

 „Keby si si aspoň našiel chvíľu času… a z tých 6 hodín by si tam aspoň chvíľu bol …,“ odpovedal komentárom Matovič, ktorý vo svojom statuse poukázal aj na to, že hoci majú niektorí členovia povinnosť byť prítomní na zasadaní Ústredného krízového štábu, prídu naň iba na chvíľu a nevypočujú si argumenty ostatných členov Ústredného krízového štábu.

AKTUALIZOVANÉ: Krízový štáb prijal nové prísne opatrenia

Spor nesie Matovič o to horšie, že sa podľa portálu cas.sk objavili správy o slovenskom lekárovi, ktorý je na tom mimoriadne zle. „V nemocnici je s ochorením COVID-19 na umelej pľúcnej ventilácii 48-ročný lekár, ktorý sa staral o pacientov,“ povedal počas tlačovky premiér Matovič.

Matovič pochopil situáciu a ospravedlnil sa (FIKCIA)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info