HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Princezná Beatrice zranila Sheerana mečom! Blbá hlupaňa, povedal…

Twitter (@meghanharrynews)

Pohár trpezlivosti pretiekol! Manažér speváka Eda Sheeran (29) konečne prezradil, ako muzikant prišiel k reznej rane z roku 2016 a potvrdil tak predchádzajúce špekulácie: Za všetko môže princezná Beatrice (32) z Yorku, informuje portál Aha!

Incident sa odohral počas párty vo windsorskom sídle princezninho otca Andrewa (60). Iný spevák James Blunt (46) tam zo žartu vyhlásil, že by si prial byť pasovaný za rytiera. „To viem zariadiť!“ Vykríkla so smiechom Beatrice. Dala dole zo steny meč, rozohnal sa a… sekla do tváre za ňou stojaceho Eda Sheerana!

Spevák musel ísť ihneď do nemocnice, na párty sa však ešte vrátil a ďalší deň odohral koncert. O svojom zranení ale veľmi nehovoril.

Princezná Beatrice mala na svadbe kráľovnine šaty (FOTO)

Hlavne však nepočul od incidentu ani pol slova ospravedlnenia od princeznej samotnej, čo už akosi nahnevalo spevákovho manažéra Stuarta Campea (46). „Nebudem klamať len preto, že je niekto blbá hlupaňa. Navyše keď od nej za tie roky nepočujete ani BÚ“ uľavil si v rozhovore pre The Telegraph. Na adresu kráľovninej vnučky veľmi drsné slová!

Smutná správa z kráľovskej rodiny: Definitívny koniec!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info