HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Felix Slováček svoj sľub nenaplní: Stále je zadlžený voči manželke Patrasovej!

Dagmar Patrasová & Felix Slováček / Facebook (FotografBouček Veřejně známá osobnost)

Tento rok v marci vyhlásil do médií, že chystá veľkú opravu vily v pražských Vršoviciach. Dom, ktorý si pred desiatkami rokmi zaobstarali Dáda Patrasová (64) a Felix Slováček (77), však ďalej chátra a vlhne. Muzikant zmenil plány. „Rekonštrukcia nebude,“ priznal pre Aha! sám Felix.

Po pol roku je teda všetko inak. „Vila je ako-tak, nič sa opravovať nemusí,“ tvrdí Slováček . „V jednom rohu bani bolo vlhko vždycky,“ dodáva striktne.

Zostane to na deti

Dáda z toho už ani nie je veľmi sklamaná. Chystala sa síce na to, že bude opäť žiť s hromadou remeselníkov a že na čas stratí svoj komfort, ale vlastne tiež tak trochu počítala s tým, že Felix sľub nesplní. „Raz to zostane na naše deti, na Felixa a Aničku. Tí to snáď dajú do kopy. Inak to nevidím,“ povzdychla si. „Je to samozrejme škoda. Dom potrebuje nejakú injekciu, bolo by dobré odkopať základy a urobiť izolácie, ale keď Felix zmenil názor, nedá sa nič robiť,“ je zmierená s realitou.

Patrasovej spadla sánka dojatím! Na toto Dáda nikdy nezabudne

Schováva sa

Jej stále muž do domu často chodí a má v ňom veci, aj keď sa v posledných týždňoch schováva pred koronavírusom v južných Čechách. A hoci trávi veľa času so svojou mladou priateľkou Luciou Gelemovou, má teda o dome stále dokonalý prehľad. Snáď vie, čo robí…

Trpela bez vody

V decembri 2018 nechal Felix rozkopať kúpeľňu aj toaletu a odišiel na výlet do Londýna. Dáda prežila advent na sutinách, bez vody a vo veľkej zime. Bola ochotná sa kvôli domu znova obetovať, ale nič sa vylepšovať nebude.

Manželka Haberu sa päťdesiatky nebojí: Peštová ukazuje skvostné krivky v spodnom prádle! (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info