HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Smutná správa z kráľovskej rodiny: Definitívny koniec!

Kráľovná Alžbeta a manželia Meghan a Harry / SITA (AP)

Vydržať po boku Meghan je zhola nemožné? Také sú vraj skúsenosti drvivej väčšiny tých, ktorí sa k nej dostanú o niečo bližšie. Vysoké nároky neuniesla ani jedna veľmi dôležitá osoba pre samotnú vojvodkyňu, informuje portál Aha!

Pokiaľ ide o služobníctvo vojvodov zo Sussexu, nikto sa u nich príliš dlho neohrial. Začalo to osobnou asistentkou Meghan Melissou Tauaboti. A potom už mizol jeden za druhým. Dôvod? Práca s Harryho vyvolenou údajne nie je najjednoduchšia. Meghan odmieta konzervativizmus a núti do toho aj ľudí okolo seba, ktorí sú však na tradičný rešpekt a lojalitu zvyknutí.

Kráľovná Alžbeta je v súkromí úplne iná, tvrdí pilot F1 Lewis Hamilton

Možno aj z toho dôvodu dala výpoveď aj Samantha Cohenová, ktorá pritom kráľovskej rodine slúžila dlhých 17 rokov! Bývala jednou zo sekretárok kráľovnej Alžbety II. Tá si ju nemohla vynachváliť. Lenže s Meghan zrejme spojenectvo nadviazať nedokázala.

Napriek svojej povesti si však manželku princa Harryho zastáva niekoľko celebrít. Medzi jej obhajkyňu patrí napríklad Kim Kardashian. Tá zastáva názor, že by od bývalej kráľovskej dvojice ľudia nemali očakávať, že budú dokonalí. Čo ale jednoznačne vyzdvihuje, sú ich dobročinné aktivity, vďaka ktorým, podľa jej názoru, mení svet.

Pierce Brosnan sa zbavuje sídla Jamesa Bonda: 100 miliónový raj predáva kvôli koronavírusu!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info