HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Silvia Kucherenko má rok po rozvode nového chlapa: Syn sa môže tešiť na súrodenca!

Silvia Kucherenko / Instagram (@official_silviakucherenko)

Po odstránení prehnanej výplne pier sa akoby úplne zmenila, pôsobí otvorenejšie a prívetivejšie. Je to vplyvom novo nadobudnutého sebavedomia z prirodzenejšej krásy alebo novo nadobudnutého chlapa po jej boku? Silvia Kucherenko (38) v tom rok po rozvode opäť lieta a túžia aj po bábätku, informuje portál Blesk.

Influencerka a moderátorka, donedávna známa svojimi obrími perami, si uvedomila, že extrémne estetické procedúry už k životu nepotrebuje. Pred niekoľkými týždňami si z pier nechala odstrániť výplne a od tej doby je bez masívnych pyskov ako vymenená. Možno za tým však stojí aj nový muž v jej živote. Lásku ako hrom priznala na Instagrame.

Exkáčer Kucherenko odhalila dôvod zmenšenia pier: Mali ste pravdu!

„Áno, mám niekoho, kto ma robí happy. Je to úžasný muž. Posielam mu pusinku takto, on vie, kto to je,“ uviedla otvorene a lásku mu vyznamenala ešte niekoľkokrát. „Je to miláčik. Inteligentný, pozorný, fakt ma robí happy… love you,“ napísala k selfie s bozkom.

Fanúšikov v spojitosti s týmto záhadným mužom tiež zaujímalo, či by svojmu synovi Alexandrovi (8) nechcela zaobstarať brata alebo sestričku. Táto myšlienka ju samozrejme napadla a bola by rada, keby na svet priviedla ďalšieho potomka. Či na tom už pracujú, to si nechala pre seba…

Marika Gombitová spomína na posledné objatie s Karlom Gottom! Osobné stretnutie u nej doma?!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info