HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Marika Gombitová spomína na posledné objatie s Karlom Gottom! Osobné stretnutie u nej doma?!

Karel Gott & Marika Gombitová / Facebook (Patrik Ratajský)

Výročie skonu legendárneho Karla Gotta sme si pripomenuli aj na Slovensku. Tunajších hudobníkov s ním počas rokov spolupracovalo mnoho. Zaspomínať na neho mohla aj Marika Gombitová, píše portál Stars24.

Týždeň, počas ktorého sme si pripomínali Karla Gotta (†80), sa blíži ku koncu. Na slávneho českého speváka sme mysleli aj na Slovensku, kde mal Majster medzi kolegami z hudobnej branže mnoho priateľov.

Spevácka dráha ho mnohokrát zviedla dokopy napríklad s Marikou Gombitovou. „Každé stretnutie s Karlom Gottom malo kúzlo, nech to bolo pracovné alebo osobné u mňa doma,“ prezradila Novému Času Marika.

Marika Gombitová sa rozlúčky s Karlom Gottom nakoniec dočká: Avšak je tu ešte jedna dilema!

„Naposledy sme sa stretli v roku 2018, kedy som bola hosťom na jeho koncerte v Bratislave. Aj keď sa mu zdravotný stav zhoršoval, jeho šarmu to vôbec neubralo. Dlho sme sa rozprávali aj s jeho manželkou Ivanou. Boli to krásne chvíle, ten večer sme sa naposledy objali,“ prezradila speváčka.

Gombitová nemala chýbať ani na plánovaných spomienkových koncertoch v Prahe. Vystúpenia však museli byť kvôli koronavírusu odložené na dobu neurčitú.

Lucie Bílá čelí nepríjemným otázkam: Mala by ubrať?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info