HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Patrasovej spadla sánka dojatím! Na toto Dáda nikdy nezabudne

Dagmar Patrasová / Facebook (Kvetinkovo)

Dagmar Patrasová (64) ako laureátka ocenenia Majster zábavného umenia odovzdávala cenu Daliborovi Jandovi (67). Po  tom, ako akcia skončila, stalo sa niečo, na čo herečka nikdy nezabudne. O čo išlo?

Po tom, ako akcia oficiálne skončila, zostala na lodi so svojimi priateľmi a bavila sa, píše portál Ahaonline. Práve v týchto chvíľach herečka prijala telefonát, ktorý jej priniesol nezabudnuteľný zážitok.

Prečo Dagmar Patrasová neudržala slzy ani v živom vysielaní?! (VIDEO)

Podľa týždenníka Sedmička totiž Patrasovej volali z divadla Semafor, aby vyšla na predok boteli, pretože celý súbor Semafore si prenajal loď, na ktorej mal večierok, a práve preplávali okolo. „To som vôbec nečakala. Len kvôli mne zmenili trasu, otočili svoju loď a preplávali okolo nás, aby mi mohli zamávať. Na diaľku sme sa pozdravili s pánom Suchým, Jitkou Molavcovou a ďalšími mojimi bývalými kolegami, s ktorými som pracovala veľa rokov,“ prezradila herečka dojato.

„Normálne ma to dojalo. Chcelo sa mi až plakať. Naozaj to od nich bolo nádherné gesto. Mám obrovskú radosť. Dalo by sa povedať, že to bola tá najkrajšia vec, ktorá sa mi tento rok stala,“ priznala Sedmičke Patrasová.

David Koller a jeho projekty: Vystriedal niekoľko kapiel, obul sa aj do komunistov!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info