HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Milan Kňažko sa stal terčom nechutných útokov: Môže za to nákaza koronavírusom!

Milan Kňažko / Facebook (Filmové procházky)

Milan Kňažko patrí medzi slávnych ľudí, ktorí sa nakazili koronavírusom. Niet pochýb o tom, že by bol radšej, keby sa tak nestalo. Zvlášť keď sa ukázalo, aké reakcie môžu zo strany niektorých ľudí nasledovať, píše portál Stras24.

Nákaza koronavírusom sa nevyhýba ani známym tváram. V tomto týždni o pozitívnom teste informoval svojich priaznivcov Milan Kňažko, ktorý sa navyše stretáva so závažnejším priebehom ochorenia Covid-19, preto musel byť hospitalizovaný v nemocnici.

Ako však upozornil Nový Čas, pod príspevkom na sociálnej sieti sa vyrojilo mnoho ľudí, ktorí dôverujú dezinformáciám. Kňažka takto obvinili z toho, že ako herec „len hrá svoju rolu“ a snaží sa „manipulovať ľudí“.

COVID-19 má aj známy herec Milan Kňažko! S koronou leží v nemocnici

Niektorí diskutujúci sú zase toho názoru, že známemu hercovi zaplatili za vymyslené priznania. „Bohvie, koľko mu za to dali, aby napísal, že je nakazený,“ píšu podľa spomínaného portálu Slováci, zatiaľ čo rešpektovaný umelec trpí s vysokými horúčkami.

Kňažko sa mal údajne nakaziť v Česku, pretože divadlo hrá pravidelne aj u našich susedov. Tvrdí to aspoň jeho kolega Milan Lasica, ktorý si s ním písal.

Mesiac útrap Zuzany Belohorcovej je na konci: Šťastné stretnutie so strateným členom rodiny!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info