fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Neuveriteľný príbeh: Záhadne zmiznutú ženu našli po dvoch rokoch na otvorenom mori!

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Neďaleko mestečka Puerto Colombia na pobreží Kolumbie vytiahli miestni rybári z mora polomŕtvu ženu, ktorú na hladine udržiavalo záchranné koleso. Neskôr vysvitlo, že ide o ženu, ktorá je už dva roky nezvestná.

Objavená žena bola podchladená a veľmi slabá, pretože v mori bola viac ako osem hodín. Médiám neskôr prezradila, aký ťažký mala život a prečo odišla od svojej rodiny, podľa portálu tvnoviny.sk to uviedol britský denník The Sun.

Objavenou bola Angelica Gaitanová (46), ktorá mala záhadne zmiznúť pred dvomi rokmi. V skutočnosti ale odišla od rodiny, pretože bola roky psychicky aj fyzicky týraná. Médiám prezradila, že v mori chcela ukončiť svoj život, teraz ale ďakuje Bohu, že jej dal druhú šancu.

Svoje deti, rodinu a priateľov opustila, pretože bola 20 rokov vystavená domácemu násiliu. Už to nedokázala ďalej znášať a bez slova utiekla. Angelicu zachránili a odviezli do nemocnice. Polícii prezradila, čo sa stalo a čo robila dva roky od jej zmiznutia.

VIEME DESIVÉ DETAILY: Zmiznutie českej podnikateľky je stále záhadou, stopy vedú na Slovensko

Utiekla pred domácim násilím

„Celých 20 rokov som žila v toxickom manželstve. Týranie sa začalo, keď som čakala prvé dieťa. Muž ma bil a psychicky ničil,“ uviedla Angelica médiám v Kolumbii. „Pokračovalo to aj počas druhého tehotenstva a ja som už nemohla pred ním ujsť, lebo som mala dve malé deti. Veľakrát som na neho zavolala políciu. Odviedli ho na 24 hodín, a keď sa vrátil, bolo všetko ako pred tým,“ dodala znovuobjavená žena.

Ujsť sa rozhodla v roku 2018, keď ju manžel surovo zbil, až si myslela, že ju zabije. Šesť mesiacov sa len pretĺkala mestami, potom ju umiestnili do útulku v Barranquilla. Keď ho neskôr musela opustiť, chcela si vziať život. Jej dve dcéry sa chcú teraz o matku postarať. Obe žijú v hlavnom meste Bogota. Jedna z nich podľa portálu tvnoviny.sk uviedla, že matka mala zdravotné problémy a po infarkte sa zhoršilo aj jej psychické zdravie.

Neuveriteľný príbeh s krutým koncom. Výmysel dievčaťa stál jej strýka život

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info