HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Andrea Verešová si privyrobila v televízii: Tisícky eur za pár hodín!

Andrea Verešová / Instagram (@andreaveresovaofficial)

Zlatá maska ​​si moc fanúšikov nezískala, pritom sa v relácii objavuje rad známych tvárí. Šancu v nej účinkovať dostala aj Andrea Verešová. Do médií v týchto dňoch unikla informácia, o koľko peňazí si údajne prilepšila, informuje portál Stars24.

Show Zlatá maska nie je takým úspechom, aký si zrejme televízia Prima predstavovala. V hlavnom vysielacom čase preto dostane od októbra prednosť detektívny seriál.

Niektorých účinkujúcich to ale nemusí trápiť, pretože už majú splnené požiadavky, ktoré od nich televízia vyžadovala, a na účtoch peniaze, ktoré za svoje účinkovanie od produkcie dostali. Okrem stálych účastníkov sa pritom v relácii objavujú tiež hviezdni hostia.

Andrea Verešová a Jaromír Jágr: Prekvapivé slová o ich vzťahu!

Medzi nimi tiež Andrea Verešová. „Bola veľmi profesionálna a milá. Skúsila si asi troje šaty, všetky jej dokonale sedeli. Biele šaty sme zvolili z dôvodu farebnosti, hodila sa mi s nimi medzi detektívov do panelu,“ prezradila Novému Času stylistka televíznej show.

Spomínanému serveru sa podarilo dopátrať, aký honorár modelka dostala. Podľa informácií si len za pár hodín prišla na neuveriteľných 2 500 eur.

COVID-19 má aj známy herec Milan Kňažko! S koronou leží v nemocnici

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info