HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Nová partnerka presvedčila Jágra k behu. Hokejová legenda teraz cíti „ohromnú bolesť“

Jaromír Jágr / Foto: TASR

Už ako dieťa hral hokej. Dnes už sa Jaromír Jágr (48) ale nepohybuje výhradne na ľadovej ploche, ale objavuje i nové športy, píše portál Super.

„Pre hokej sú dôležité doplnkové športy. Posilňovanie v posilňovni nevnímam ako šport, ale robím ho aktívne. Predtým som robil tenis a teraz sa venujem jazde na bicykli,“ zveril sa pre uvedený portál Jágr, ktorý doslova uteká na bicykli. „Som ťažký, a tak pre mňa behanie nie je vhodné. Bicykel je ideálny.“

Tréning na ľade je pre Jaromíra stále dôležitý. „Cvičenie na bicykli a v posilňovni pomôže telo posilniť, ale nezapojíte tie svaly v uhle, ktorý práve potrebujem,“ vysvetlil hokejista. Hoci si je vedomý toho, že beh nie je pre jeho telo ideálny spôsob pohybu, urobil výnimku a šiel si zabehať so svojou súčasnou partnerkou Dominikou Branišovou (26). Nedopadlo to však najlepšie…

Andrea Verešová a Jaromír Jágr: Prekvapivé slová o ich vzťahu!

„Naposledy som behal aktívne, aby mi to niečo dalo, pred dvadsiatimi piatimi rokmi. Keď som to išiel znova skúsiť, cítim všetky svaly. Cítim ohromnú bolesť a mám problém zísť zo schodov,“ prezradil s potmehúdskym úsmevom.

Hokejový velikán si musí strážiť váhu a s postupom rokov je to čím ďalej, tým náročnejšie. „Odmalička bol môj metabolizmus skvelý. Samozrejme sa mi vekom metabolizmus spomaľuje a pálenie nie je tak rýchle. Problémy mám, ale vďaka hokeju, ktorý je náročný a sme naobliekaní, veľa spálime,“ dodal.

O Jágrovi sa hovorilo, že nedokáže žiť bez buchiet od mamičky Anny. Tento múčnik ale u hokejovej legendy už dávno nevíťazí. „Jem veľa bez lepku a bez cukru. Milujem však aj sladké, a tak sú pre mňa najväčší hriech oplátky,“ usmieva sa Jaromír.

Módna kritička prezradila, čo si myslí o vkuse Sisi Sklovskej, Daniely Peštovej či Zdeny Studenkovej

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info