HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

COVID-19 má aj známy herec Milan Kňažko! S koronou leží v nemocnici

Milan Kňažko / TASR

Milan Kňažko leží hospitalizovaný s koronavírusom: „Covid neprajem ani tým, ktorí o ňom šíria bludy,“ píše na svojej sociálnej sieti o čom informoval aj webový portál style.hnonline.sk.

Známy slovenský herec a bývalý politik Milan Kňažko sa nakazil na COVID-19. Informoval o tom verejnosť na sociálnej sieti Facebook. „Za posledných pár týždňov som hral niekoľko predstavení. My bez rúšok, diváci s rúškami, tak stanovili predpisy. Som Covid pozitív, šiesty deň. Stav sa zhoršil a som v nemocnici. Vyzývam všetkých, aby nezľahčovali situáciu a rešpektovali nariadenia vlády a zdravotníkov,“ priznáva na facebooku 75-ročný Kňažko.

Výzva pre verejnosť

Vo svojom príspevku okrem iného posiela odkaz všetkým tým, ktorí vážnosť tejto pandémie zľahčujú. „Nenosenie rúšok nie je prejav vlastnej slobody, ale bezohľadnosť k slobode tých, ktorých tým ohrozujeme. Neverte lacným exhibicionistom, že COVID-19 je len ľahká chrípka. Prežil som desiatky chrípkových ochorení, ale COVID-19 neprajem dokonca ani tým, ktorí tieto bludy šíria.“

KŇAŽKO NEKOMPROMISNE O ČAPUTOVEJ: Nech sa prezidentka spamätá, TOTO je pre neho nepochopiteľné!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info