HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Supermodelka Natalia Vodianova sa cíti počas pandémie najbezpečnejšie v Rusku

Fotokoláž redakcia HD/ Instagram @natasupernova

Natalia Vodianova, ruská supermodelka, matka piatich detí a nová manželka bohatého francúzskeho podnikateľa Antoina Arnaulta, verí, že je bezpečnejšie byť v jej vlasti počas krízy Covid-19 ako zvyšku Európy, informuje portál RT.

V rozhovore pre americkú rozhlasovú stanicu CNBC uviedla, že skoré skúsenosti z Talianska a Francúzska poskytli ruským predstaviteľom varovanie, ktoré im pomohlo byť lepšie pripravení. „Jeden príklad, ktorý vidím, je, že my v Rusku máme okamžite k dispozícii veľmi lacné a veľmi dobré testy pre každého jednotlivca v celej krajine. A to takmer zadarmo,“ vysvetlila.

„Dnes by ste si urobili test a večer by ste mali výsledky, alebo keby ste sa otestovali večer, mali by ste výsledky ráno, čo v Európe neplatí. Preto v ostatných krajinách existuje väčšie riziko šírenia Covidu, kým osoba čaká na výsledky,“ poznamenala pôvabná modelka.

„Verím, že sa moja krajina vyrovnala súčasnej situácii neuveriteľne dobre, a tiež mám pocit, že je tam moja rodina bezpečnejšia ako vo Francúzsku (kde má sídlo). Vidím, že sa vo Francúzsku vynakladá obrovské úsilie, ale ľudia to akosi neberú dostatočne vážne,“ dodala.

Modelka pripúšťa, že pandémia spôsobila jej obavy o rodinu: má babičku vo vysokorizikovom veku a sestru s autizmom. „Ukázalo sa, že Covid postihuje viac ľudí so špeciálnymi zdravotnými ťažkosťami, nevieme prečo, ale zdá sa, že to tak je. Ako všetci, aj ja veľmi túžim po bezpečnosti svojej rodiny,“ uviedla na záver Vodianova .

Ruské stíhacie lietadlo Su-30 počas vojenského cvičenia „náhodne“ havarovalo, piloti však prežili (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info