fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Varovanie Hany Zagorovej: Môžeme nakaziť tých, pre ktorých je koronavírus devastujúci!

Hana Zagorová. FOTO TASR

Speváčka Hana Zagorová (74) sa už cíti oveľa lepšie po tom, ako prekonala zákerný koronavírus. Nákazu označila za „mrchu“, ktorá je veľmi oslabujúca a ľudia by sa mali mať na pozore. Nemala vôbec ľahký priebeh, nakoľko sa kvôli vysokým horúčkam musela liečiť v nemocnici, informuje portál Extra.

„Už som z toho vonku. Koronavírus je ale taká mrcha, ktorá je veľmi oslabujúca. Musíme na seba preto dávať väčší pozor. Sme s manželom veľmi radi, že už to máme za sebou a tešíme sa z toho, že sme na svete,“ nechala sa v sobotu počuť Hana Zagorová v rádiu Impuls.

Uvažovala tiež o tom, ako sa koronavírusom nakazila. „Je to hneď… Ja som mala dva úžasné koncerty a nevyhnete sa tomu, že na vás niekto skočí a chce vás objať,“ dodala speváčka. „Myslime na to, že môžeme nakaziť ľudí, ktorí sú starší a nejakým spôsobom chorí. Pre nich môže byť koronavírus devastujúci,“ apeluje Zagorová na ľudí, aby dodržiavali pravidlá a boli na seba opatrní.

Hana Zagorová (74) sa musí po prepustení z nemocnice opäť vrátiť! „Môže za to tá mrcha…“

Zagorová s manželom Štefanom Margitom, ktorý sa nakazil taktiež, o ich zdravotnom stave informovali na sociálnych sieťach. Keď sa potom Zagorovej priťažilo, vzal si to do rúk len Margita. Speváčka bola odvezená do nemocnice kvôli vysokým horúčkam a po prepustení sa musela znovu vrátiť kvôli rozhodenými krvinkám .

„Štefan je v domácej karanténe s ľahkým priebehom a Hanka z dôvodu vysokých teplôt v nemocnici. Verte, že robíme, čo môžeme a čoskoro sa s vami uvidíme. Moc sa na vás tešíme,“ uviedol pár na sieťach. Teraz, ako sami tvrdia, cítia sa naozaj dobre.

Slováček (77) vydesil oslabenú dcéru Aničku: Trápi sa v horúčkach!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info