HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Trapas pred kolegami aj divákmi: Víťazka SuperStar nedokázala v súťaži odpovedať ani na jednu otázku!

Tereza Mašková / Facebook (Tereza Mašková)

Hoci má zlato v hrdle a v speve jej len tak niekto konkurovať nemôže, čo sa týka vedomostí o svojej rodnej Českej republike, má Tereza Mašková (24) ešte čo pilovať. Víťazka SuperStar z roku 2018 sa pri hre Krabica v relácii Máme radi Česko poriadne zapotila, píše portál Super.

Hra spočíva v tom, že si súťažiaci sediaci v kruhu odovzdávajú jeden po druhom krabicu naplnenú výbušninou, ale môžu tak urobiť až po správnom zodpovedaní otázky moderátora Libora Boučka (39), a to všetko v časovom limite troch minút. Ak súťažiaci nevie alebo odpovie zle, krabicu si ponechá do doby, než sa dostane k správnej odpovedi. Po uplynutí časového limitu krabice na niekoho lone vybuchne a body automaticky pripadajú druhému tímu – protihráčom.

Celeste Buckingham čerpá nové sily na Madeire: Vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým!

Z lona Terezy Maškovej sa však krabica nepresunula k nikomu, ako uvidia diváci v piatok večer. Speváčka nedokázala správne odpovedať ani na jednu z 19 otázok, ktoré si pre nich moderátor pripravil.

S ubiehajúcim časom bolo na prvý pohľad zrejmé, že Tereza prepadá panike a zúfalo si želá, aby mala tento trapas čo najskôr za sebou. „Ja som vedela, že to takto dopadne, predpovedala som si to. Je to hanba,“ zhodnotila sa po svojom výkone sama speváčka. Našťastie kapitán jej tímu Jakub Prachař (37), ako aj spoluhráči vykompenzovali nepríjemnú situáciu s úsmevom a humorom.

Natáčanie Fontány pre Zuzanu: Kvôli údajnému sexu s Haberom má Vejmělková rodinné problémy dodnes!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info