HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Slováček (77) vydesil oslabenú dcéru Aničku: Trápi sa v horúčkach!

Felix Slováček/ Facebook (Petr Knižátek I Fotograf)

Na poslednú chvíľu musel Felix Slováček (77) zrušiť vystúpenie na Lipensku, pretože mu nebolo vôbec dobre. Podľa informácií portálu Ahaonline sa saxofonistu držia vysoké horúčky…

Všetkých okolo musel poriadne vydesiť. Hlavne dcéru Aničku (25), ktorá má kvôli prekonanej rakovine prsníka teraz veľmi citlivú imunitu a rúško musela medzi ľuďmi nosiť aj pred vypuknutím pandémie.

Muzikant znenazdajky ochorel a narýchlo tak rušil, čo sa len dalo. Aj vystúpenie na koncerte Ideme dál na Lipne. „Je mi blbo, tak som to musel zrušiť,“ potvrdil pre Aha! Felix.

Felix Slováček má zlú karmu: Ochorela mu aj druhá dcéra!

Na otázku, či mu už klesla teplota, však reagoval podráždene. „Jednoducho mi nie je dobre,“ povedal rázne manžel Dagmar Patrasovej (64). Vzápätí však podotkol, že horúčky skutočne má, ale nákazu koronavírusom si nepripúšťa, hoci vysoké horúčky sú jedným z hlavných príznakov. Snáď sa z toho dostane čo najskôr.

A nebol jediný, kto na avizovaný koncert nedorazil. Svoju neúčasť kvôli karanténe ospravedlňoval aj spevák Martin Maxa (59). Podľa jeho manažérky ale išlo o niečo iné. „To ste ma zaskočili, poviem len, že išlo o rodinné dôvody, viac k tomu hovoriť nechcem,“ oznámila pre uvedený portál.

Prečo museli Zdena Studenková a Simona Krainová mrznúť v bielej?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info