HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Rozchod s expriateľom Zuzany Čaputovej! Nvotová prezradila, či v tom bol niekto tretí

Facebook (Zuzana Čaputová) (Dorota Nvotova) (Peter Konečný) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Speváčka Dorota Nvotová (37) a bývalý priateľ prezidentky Zuzany Čaputovej (47) Peter Konečný (41) sa rozišli. Ich vzťah, ktorý sa prevalil v polovici júna, tak skončil po troch mesiacoch, informuje portál Blesk.

Konečný, ktorý s prezidentkou Čaputovou randil zhruba rok, než ich románik po voľbách stroskotal, sa s Dorotkou, ktorá je mimochodom dcéra herečky Anny Šiškovej (60), začal schádzať niekedy v máji tohto roku.

Pár svoj vzťah neskrýval a často jeden druhého sprevádzal na rôzne kultúrne podujatia spojené so svojimi kariérami. Obaja sa dušovali, že ich spája veľa koníčkov a sú spolu šťastní. Konečný potom s Nvotovou a jej šesťročným synom Filipom dokonca zdieľal domácnosť. Rodinná idylka ale po troch krátkych mesiacoch skončila.

Čaputová udelila milosť 28-ročnému mužovi s marihuanou

„S Petrom sme sa pred mesiacom rozišli,“ priznala Nvotová Novému Času. „Poviem vám k tomu len to, že v tom neboli žiadne iné ženy ani muži, len sme sa viac spoznali a uvedomili si, že to nebude klapať,“ dodala speváčka. Ešte nedávno pritom tvrdila, že im to spolu vydrží.

Rovnakého názoru bol aj Konečný, ktorý sa nad svojou novou partnerkou rozplýval. „Dorotku som našiel ako najkrajšia truhlu na dne oceánu. Vôbec ma neprekvapilo, že je vo vnútri poklad. Nevrátim ho,“ povedal vtedy zamilovane. Avšak rozmyslel si to pomerne skoro…

Maroš Kramár ukázal svetu svojho otca: Toto je neuveriteľné!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info