HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Gottová Lucie už stojí pred súdom! Čo sa bude diať?

Lucie Kovaříková & Karel Gott / Facebook (Anna Capkova)

Už ide skutočne do tuhého! Dcéra Karla Gotta (†80) Lucie Kovaříková (33) a jej už len oficiálne stále manžel Jan Kovařík (40) urobili po podaní žiadosti o rozvod ďalší dôležitý krok. Majú za sebou prvé rozvodové konanie, informuje portál Aha!

Aj keď sa manželia už na jar dohodli na všetkom vrátane starostlivosti o synov Vojtu (10) a Honzíka (8), musia do súdnej siene vstúpiť ešte prinajmenšom raz. Vzhľadom k malým deťom dostali nevyžiadanú šancu.

Obaja už sú ale zamilovaní do iných partnerov. Lucie už na jar stretla na internete Lukáša (27) a opustila kvôli tomu po 12 rokoch muža Honzu. „S Lukášom to myslím vážne,“ prezradila v júli.

Karel Gott (†80) na plátne? Richard Krajčo niečo prezradil a poslal odkaz aj Ivane!

Ale aj Jan už má opäť šťastné oči. Na sociálnej sieti je uvedený ako „zadaný“. Priateľka Eva mu zmenila život späť k lepšiemu. „Už som ju predstavil chlapcom,“ prezradil Jan veselo.

„Cez prázdniny sme spoločne cestovali po Česku, bolo to fajn,“ dodal. Na zimu plánuje s novou láskou ešte výlet za exotikou a teplom, ale ten mu teraz koronavírus každým dňom viac a viac vzďaľuje. „Tak snáď budúci rok,“ verí v lepšie Kovařík.

Rozvod iniciovala Lucie. Zamilovala sa do Lukáša, s ktorým si najprv písala. Gottov zať, ktorý si Lucku vzal v roku 2008, je so všetkým zmierený. „Naše manželstvo sme ukončili dohodou. Dohodli sme sa na všetkom, čo sa týka výchovy detí a starostlivosť o ne,“ povedal Jan.

Rytmus a Jasmina ukázali rodinnú idylku: Rapper si nepraje jednu vec!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info