HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Únos Meghan a drsná naháňačka! Dráma ako z akčného filmu

Meghan Markle / Twitter (@mary_ndlela)

Očakávaná kontroverzná publikácia Finding Freedom (Hľadanie slobody) prináša rad prekvapivých informácií. Napríklad to, že manželka princa Harryho (36) na vlastnej koži zakúsila, ako chutí únos, píše portál Ahaonline.

V skutočnosti ju žiadni násilníci síce nezajali, musela sa však povinne zúčastniť špeciálneho a vraj aj pomerne drastického školenia britských tajných jednotiek SAS, ako píše portál Plus Jeden Ďeň. Podobné školenie absolvovala aj vojvodkyňa Kate, na rozdiel od švagrinej však až po svadbe s princom Williamom.

Kráľovná Alžbeta II. (94) sa odmietla vrátiť do paláca! Fanúšikovia majú strach

Meghan však musela „narukovať“ už skôr, pretože podľa magazínu Cosmopolitan čelili už od začiatku spoločne s Harrym veľkému množstvu vyhrážok.

„Meghan sa zúčastnila hraného únosu, v rámci ktorého ju teroristi posadili do auta a odviezli na tajné miesto. Následne ju zachránili špeciálne jednotky s replikami zbraní, aby to pôsobilo realisticky. Meghan na tréningu učili, ako si s únoscami vytvoriť puto tak, aby jej neublížili. A tiež to, ako má šoférovať, keby ju prenasledovali,“ citoval magazín úryvok z knihy, v ktorom je popísané, ako akcia prebiehala.

Meghan deň pred megxitom zlomila srdce svojim zamestnancom: Takto to byť nemuselo!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info