HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Johnny Depp požiadal o odklad súdu, aby mohol natáčať Fantastické zvery. Amber je však proti!

Twitter (@deenalovemuse), (@JusticeSquad2) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Fanúšikovia slávnej ságy o Harrym Potterovi už netrpezlivo čakajú na tretí diel pokračovania nadväzujúcej ságy s názvom Fantastické zvery a ich výskyt. Počkať si však pravdepodobne budú musieť pekne dlho, po pandémii sa totiž vyskytol ďalší problém ohľadom natáčania, píše portál Expres.

Johnnyho Deppa, ktorý v spomínanom filme stvárňuje černokňažníka Grindelwalda, čaká ďalší súdny proces s exmanželkou Amber Heard. Tá je totiž zásadne proti tomu, aby bol súd kvôli natáčaniu odložený.

Studio Warner Bros. naplánovalo nakrúcanie tretieho dielu od októbra do februára, bude teda prebiehať aj v januári nasledujúceho roka. A práve vtedy sa majú Depp s exmanželkou stretnúť na ďalšom súdnom konaní. Tentoraz žaluje herec herečku za verejné ohováranie.

Natáčanie bude prebiehať v Londýne, a tak Depp sudcu oficiálnou cestou požiadal, aby rokovania súdu odložil.

A je to vonku! Priznanie Johnnyho Deppa z domáceho násilia: Prečo dal hlavičku svojej ex?!

Amber je však zásadne proti! Uviedla, že sa Johnny vôbec nepokúsil rokovať s producentmi filmu a že sa k sudcovi správa ako k svojmu podriadenému. Navyše aj ona bude na jar natáčať pokračovanie filmu Aquaman a súd by sa potom mohol s natáčaním krížiť pre zmenu jej.

„Hoci bol pán Depp kontaktovaný ohľadom navrhovaných dát natáčania už koncom júna alebo v júli, vôbec na to neupozornil súd. Namiesto toho, aby sa dohodol so zamestnávateľom, ako plnenie filmových záväzkov v čase súdu vyriešiť, žiada súd, aby ponížene preplánoval rokovania podľa jeho natáčania,“ cituje Mail Online právnikov Amber Heard a ich sťažnosť proti Deppovej žiadosti.

Širokú základňu fanúšikov Harryho Pottera si tým Amber zaiste nezíska. Vadilo im ostatne už len to, že medzi druhým a tretím dielom bude pauza dlhá tri roky. Tá sa bezpochyby ešte pretiahne.

Steven Seagal pricestoval na Krym, privítali ho ako štátnu návštevu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info