HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Jakub Prachař a Diana Mórová opäť spolu: Intímne dotyky a spoločné fotky!

Diana Mórová & Jakub Prachař / Instagram (@diana_morova_)

Údajná aféra Jakuba Prachařa a Diany Mórovej plnila stránky médií už pred mnohými mesiacmi. V týchto dňoch sa obaja znovu stretli, a to pred objektívmi fotoaparátov. Napriek tomu sa herci neudržali a došlo aj na intímnosti, informuje portál Stars24.

Je to už nejaký čas, čo to údajne zaiskrilo medzi Jakubom Prachařom a Dianou Mórovou, ktorí sa stretli v porote talentovej šou Česko Slovensko má talent. Prvý menovaný má od tej doby za sebou jeden neúspešný vzťah, navyše stále ešte formálne doťahuje rozvod s manželkou.

Z toho tak nejako vyplýva, že je herec a moderátor opäť nezadaný, a tak sa podľa toho tiež môže správať na verejnosti. Podľa médií si tak s Mórovou na víkendovom galavečere OTO opäť dávali najavo sympatie.

Pred rozvodom s Prachařom opäť „zamilovaná“: Agáta má zas nového priateľa!

Server cas.sk píše, že v Slovenskom národnom divadle došlo dokonca na vzájomné dotyky. Obaja herci boli vo výbornej nálade a spoločne zapózovali prítomným fotografom. Priateľstvo im evidentne vydržalo.

„Diana žiarila a všetkým bolo jasné, že počas večera je sexy bohyňou. Prachař si ju obhliadal a spoločne sa bavili,“ prezradil jeden z hostí akcie zmienenému webu.

Vera Wisterová po únose synov: Konečne ich má doma, súdy však ešte nekončia!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info