HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Drogy, anorexia, depresie: Kam zmizli najslávnejšie hollywoodske dvojčatá Olsenové?

Olsen Twins / Twitter (@PopCulture2000s)

Roztomilé dievčatá sa na kameru pozerali už ako bábätká, píše portál Kinotip2. Dnes už by ste slávne dvojčatá však možno ani nepoznali. Aký životný príbeh za sebou majú Mary-Kate a Ashley a čo robia populárne „Olsenky“ dnes?

Detstvo pod dohľadom kamier

Svoju kariéru naštartovali slávne dvojčatá hviezdne: Objavili sa v úspešnom seriáli Plný dom, kde sa obe dievčatá striedali v úlohe malej Michelle Tanner. Keď ich matka vzala na konkurz, ktorý vyhrali, nemali ani rok.

V projekte potom vydržali osem rokov. Blondínky sa následne objavili v niekoľkých filmoch pre teenagerov. Medzi úspešné snímky vo filmografii dvojčiat patria napríklad Malé dohadzovačky alebo Jeden deň v New Yorku, ktorý bol zároveň v roku 2004 aj ich posledným filmom.

Po opustení filmového sveta to skúšali ako speváčky. Obe sestry sa vrhli aj na modelingovú dráhu a stali sa z nich známe módne návrhárky. Meno „Olsen“ začalo fungovať ako mimoriadne úspešná obchodná značka. Úspech a detstvo pred kamerou, v ktorom „Olsenky“ prakticky nemali šancu zažiť bežný život svojich rovesníkov, si však vybrali krutú daň.

V médiách sa preberali divoké večierky, drogy a anorexia. Na vzhľade mladšej Mary-Kate sa údajne podpísali aj početné plastické zákroky. Ashley mala taktiež podľa dostupných informácií trpieť psychickými problémami.

Blýska sa v živote Olsen Twins na lepšie časy?

V poslednej dobe sa však objavujú správy, že sa dvojčatám podarilo tieto problémy prekonať a úspešne sa vrátili do módnej branže. Predtým populárne sestry sa na verejnosti objavujú len minimálne a s médiami nekomunikujú.

Po profesijnej stránke sa tak blondínkam snáď začalo znova dariť. V osobnom živote už to majú slávne dvojčatá komplikovanejšie. Mary-Kate Olsenová na seba v poslednej dobe strhávala svojím súkromím značnú pozornosť. Vydala sa za mladšieho brata bývalého francúzskeho prezidenta Oliviera Sarkozyho. S mužom, od ktorého ju delilo 17 rokov, sa ale nakoniec rozviedla.

Jej sestra Ashley má aktuálne randiť s mladým umelcom Louisom Eisnerom. Vraj je to medzi nimi vážne, ale pár si chráni súkromie a spoločne sa takmer neobjavujú na verejnosti.

Steven Seagal pricestoval na Krym, privítali ho ako štátnu návštevu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info