HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Hrôza v kráľovskej rodine: Pri dome Kate a Williama našli mŕtvolu, identita tela je šokujúca!

William & Kate / Twitter (@Endellion)

Na rozsiahlej ploche jedného z najkrajších londýnskych parkov sa nachádza sídlo vojvodu a vojvodkyne z Cambridge či princeznej Eugenie a Jacka Brooksbanka. Minulý víkend sa tu však odohral horor. V jazere pri Kensingtonskom paláci bola nájdená mŕtvola. Keď polícia odhalila identitu, nastal ďalší šok.

Telo bolo vylovené z jazierka neďaleko kráľovskej rezidencie, informuje portál Blesk. Podľa prvotných vyšetrovateľov išlo o známu umelkyňu, maliarku Endellion zvanú Delli (51). Tá bola nezvestná celý týždeň. Metropolitná polícia po nej vyhlásila rozsiahle pátranie. Pre rodinu slávneho básnika Sira Johna Betjemana, ktorého je Delli vnučka, to bola obrovská rana.

Meghan deň pred megxitom zlomila srdce svojim zamestnancom: Takto to byť nemuselo!

Nakoniec sa však ukázalo, že došlo k poľutovaniahodnej zámene. „Moja sestra Endellion je nažive, v poriadku a zdravá,“ uviedol jej brat v krátkom vyhlásení. „Ďakujem za všetky vaše slová a podporu, ktorú ste nám aj Delli ukázali,“ dodal s tým, že vyjadril úprimnú sústrasť rodine skutočné obete.

„Je nám veľmi ľúto, že ste s nami kvôli Delli zdieľali hlboký smútok. Bolo nám povedané, že Delli je mŕtva. Telo vylovené z jazera však nebolo jej. Delli sa našla včera v noci,“ dodal brat.

5 nezabudnuteľných filmov zosnulého Chadwicka Bosemana

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info