fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Premiéra dokumentu Meky o Žbirkovi: Jakubiskova manželka Deana dorazila i s nohou v sadre!

Facebook (Miro Zbirka) (MAGIC BOX SLOVAKIA) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Dokument o živote Mekyho Žbirku (67) sa konečne dočkal premiéry a mieri do kín. Slávnostnú projekciu v kine Lucerna si nenechala ujsť ani Deana Horváthová (62), aj keď má nohu v sadre a musí chodiť s pomocou barle, píše portál Blesk.

Na konci júna Miro Žbirka usporiadal na svojej záhrade predpremiéru, ktorá bola len pre vyvolených. A tak medzi hosťami nechýbal Jiří Bartoška s manželkou.

„Toto je jedna z vecí, ktorú by som nazval science fiction. Keď sa ma spýtajú, či čakám ešte nejaký nový zážitok, viete si predstaviť, že je niekde v Prahe taká záhrada, kde sedí Jiří Bartoška a pozerá sa na film o mne? To je úplný nezmysel,“ netajil svoje nadšenie Meky. A práve preto už Bartoška chýbal v Lucerne, kde prebehla premiéra.

Meky Žbirka zblízka alebo spoznajte legendárneho speváka v novom filme!

Žbirka dorazil so svojou manželkou Katarínou, ktorá zladila tričko so slnečnými okuliarmi, dorazila aj Jitka Asterová v sprievode vizážistu Zdeňka Fencla alebo za pomoci barle aj producentka a manželka Juraja Jakubiska Deana Horvátová.

„Išla som po ulici, kde bola diera zasypaná pieskom, čo som nevedela a stúpila do nej. Našťastie som mala pevné topánky, takže som si zlomila len priehlavok a neodtrhla väzivá. Musím to mať v sadre a chodím o barlách. Ale aj cez to všetko stále dokončujem filmový príbeh Perinbaba 2,“ prezradila Deana. Manžel Juraj chýbal, pretože kvôli strachu z nákazy koronavírusom nevychádza medzi ľudí. Predsa len je po transplantácii srdca a strach je úplne na mieste.

Dominika Gottová: Pred manželom Tolkkim utiekla z Fínska, teraz je jej jediná opora!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info