HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Tajomstvo Paris Hilton odhalené: „Touto Barbie s hlavou v oblakoch som iba vďaka traume z dectva“

Paris Hilton / Facebook (Paris Hilton)

Paris Hilton dávala vždy svetu dojem, že je rozmaznaná blondínka a prominentná Barbie milujúca večierky. Teraz však v rozhovore s Tracy Smithovou tvrdí, že verejný obraz, ktorý celý čas stvárňovala, bol iba výsledkom hrozivej traumy z detstva, informuje portál CBS News.

Slávna blondínka, ktorá má v súčasnosti 39 rokov, uviedla, že jej verejný obraz sa drasticky líši od skutočnej Paris Hilton. Uviedla tiež, že za tým skrýva bolesť z detských traumy, ktorú utrpela pred rokmi.

„Je tu toľko rozdielov,“ tvrdí Hilton poukazujúc na odlišnosti medzi skutočnou Paris a tou, ktorú poznáme z tituliek magazínov či televíznych obrazoviek. „Čo sa postavy týka, väčšinou ide o druh blondínky, temperamentnej, akejsi Barbie s hlavou v oblakoch. A v skutočnom živote som pravý opak. Nie som hlúpa blondína. Som veľmi dobrá v predstieraní.“

Paris zároveň odhaľuje jej druhú stránku v novom dokumentárnom filme „Toto je Paris“, ktorý sa premieta na YouTube 14. septembra. Popisuje v ňom rušné obdobie v detstve, ktoré je údajne príliš bolestivé na to, aby sa o ňom hovorilo.

Paris uviedla, že bola divokou tínedžerkou a že jej prísni rodičia ju poslali do viacerých „nápravných škôl“. Tvrdí tiež, že počas docházky na škole Provo Canyon v Utahu bola terčom fyzického týrania, šikany a ponižovania.

Úradníci uvedeného školského zariadenia vo vyhlásení pre CBS Sunday Morning uviedli, že zariadenie predali jeho predchádzajúcim majiteľom v auguste roku 2000, a tak nemôžu komentovať „operácie alebo skúsenosti pacientov pred týmto časom,“ pričom dodali, že „ že netolerovali ani nepodporovali akúkoľvek formu šikany.“

Obľúbený herec šokoval fanúšikov! Strávil noc s Paris Hilton

Hilton v rozhovore prezradila aj to, že svojej rodine nikdy neodhalila pravdu o tom, čo v škole zažívala. „Keď som vyšla von, bola som tak vďačná a tak šťastná, že som odtiaľ odišla, že som to nechcela ani vyťahovať,“ tvrdí Paris. „Vravela som si, že radšej o tom nikdy nehovor. Len na to nemysli. A moment, keď som vyšla z tej budovy, je ten, keď som sa rozhodla, že nikomu tento príbeh nikdy nepoviem. Nikdy.“

Teraz však o ňom hovorí celému svetu v dokumente, ktorý podľa nej ukazuje jej skutočnú osobnosť. „Myslím si, že keď ľudia uvidia tento film, uvidia moju úplne odlišnú stránku,“ domnieva sa blondína. „A uvidia, že som človek, a naozaj mám city,“ dodáva.

Alkohol, drogy, depresie alebo celebrity, ktoré neustáli svoju slávu

S touto dávnou skúsenosťou v Utahu spája s Paris Hilton aj neslávne známy škandál sexuálnych nahrávok z roku 2003.

„To by sa nikdy nestalo, keby som neišla do tej školy,“ uviedla Paris. „Mám len pocit, že keď som ukončila tú školu, bola som tak stratená. A potom som sa nakoniec stretla s človekom, ktorý to urobil. A nikdy by som niekoho takého do svojho života nepustila, keby som neprešla takýmito zážitkami. A preto by som sa do tejto situácie nikdy nedostala. Iba som strašne túžila po láske. V skutočnosti som to nevedela. Bola som taká naivná a verila som nesprávnemu človeku. A to je niečo, čo budem ľutovať zvyšok môjho života,“ dodáva na záver.

Najslávnejší držitelia a rekordmani filmovej anticeny Zlatá malina

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info