HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

„Celá hystéria okolo pandémie je iba komédia“, vyhlásil Dr. Bukovský na margo Matoviča

TASR - Martin Baumann

MUDr. Bukovský: „Pokrytectvo a klamstvo nášho verejného života nakoniec zoberie dôvod žiť podľa pravidiel slušnej spoločnosti aj slušným ľuďom.“

Na nedávnu situáciu, kedy sa premiér Matovič ukázal na svadbe aj s Jožom Pročkom bez rúšok, už reaguje aj Dr. Bukovský. Na sociálnej sieti oslovuje občanov týmito slovami: „Robia si z nás posmech. Ako dlho to ešte necháme tak?“

„Terajší predseda vlády SR porušuje nariadenia svojho Hlavného hygienika a zabáva sa na 150-člennej svadbe vo vnútorných priestoroch bez rúška. Minister zdravotníctva súčasne posiela do ulíc, autobusov, obchodov a reštaurácií „silové zložky“, aby dohliadali na nosenie rúšok. Žijeme v chaose, ktorý je výsledkom našej ľahostajnosti a rezignácie na slušnosť, princípy a rovnosť pred zákonom. Prijali sme marazmus, ktorý sa v našej krajine rozrástol vďaka režimu politických strán.

Krajčího mrzí, že Matovič bol na svadbe bez rúška

Najznámejší slovenský výživový poradca Igor Bukovský reaguje na tento stav a vyzýva predsedu vlády, aby sa po vzore svojich írskych kolegov ospravedlnil národu a odstúpil z funkcie. A aby Minister zdravotníctva odvolal „silové zložky“ z výkonu dohľadu nad nariadením nosenia rúška.

„Pokrytectvo a klamstvo nášho verejného života nakoniec zoberie dôvod žiť podľa pravidiel slušnej spoločnosti aj slušným ľuďom. To je cesta do pekla.“ dodáva Bukovský.

O zodpovednosti k zdraviu by nemal hovoriť „morbídne obézny pán“, šíri sa internetom

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info