HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Tajomstvo odhalené: Lela Ceterová sa k rozchodu s Karlosom Vémolom chystala už pred mesiacom!

Lela Ceterová & Karlos Vémola / Instagram (@karlos_terminator_vemola)

MMA zápasník Karlos Vémola (35) a Lela Ceterová (30) už netvoria pár. Mnoho ľudí začalo špekulovať o tom, kto rozchod inicioval, kým niektorí vsádzali práve na Karlosa. O svojom rozhodnutí však informovala fanúšikov na sociálnych sieťach práve Lela a prezradila aj, že všetko plánovala už pred mesiacom.

Lela Ceterová na sociálnych sieťach vyvrátila tvrdenie, že sa Karlos Vémola rozhodol ich vzťah ukončiť. K rozchodu sa totiž uchýlila ona, informuje portál Extra.

„Ste na omyle. Vo svojom byte som pred mesiacom dala výpoveď nájomníkom. Keby som nechcela odísť, tak by som to neurobila!“ Objasnila všetkým svojim sledujúcim na Instagrame.

Dôvod odchodu od MMA zápasníka jasne zdôraznila. „Sklamala ma Karlosova nevera, pretrvávali medzi nami krízy, preto som odcestovala do Bratislavy, kde som si pripravila potrebné záležitosti ku sťahovaniu. Tomu zabránil Covid, z ktorého sa musíme vyliečiť, a potom odchádzame,“ napísala Lela na svoje sociálne siete.

Rozchod Karlosa Vémolu a Ceterovej: Lela mu vytkla mnohonásobné nevery a utiekla na Slovensko!

Takéto konanie prekvapilo najmä českú pornoherečku Daisy Lee. „Držím palce. Myslela som si, že si typická zlatokopka, ale teraz čumím, že si nezávislá žena, ktorá vie odísť od chlapa a postarať sa sama o seba i dieťa. Tak to zvládnite,“ vyjadrila sa.

Na možný rozchod Lely a Karlosa sa redakcia eXtra.cz pýtala už v polovici augusta. Mamička osemmesačnej dcérky Lili sa však otázke vyhýbala. „Teraz máme každý svoje starosti a riešime, čo máme. Všetko je úplne v normále. Mám tu veľa pracovných vecí. Vyrástla som tu, tak Lilinke môžem tiež ukázať miesta, ktoré mám rada,“ vysvetlila vtedy Lela.

Vo vzťahu začali mať Liliny rodičia problém vo chvíli, keď Lela na sociálnych sieťach otvorene vyhlásila, že ju Karlos podvádza. Komentár po chvíli odstránila a obaja sa tvárili, že sa nič nestalo.

Dare Rolins praskli nervy! Toto už neustála

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info