HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Michael Jackson nie je vo svojom hrobe! Ako sa to týka údajnej pedofílie Kráľa popu?

Michael Jackson / Twitter (@WORLDSTAR)

Hrob Michaela Jacksona je síce upravený, dobre sa o neho starajú, ale niečo s ním predsa len nie je v poriadku. Počkať! Chýbajú v ňom predsa pozostatky Kráľa popu! Jeho telo údajne nechali tajne spáliť. Prečo? Kvôli jeho zvrhlostiam, píše portál Šíp.

Na konci júna mal Michael Jackson 10. výročie smrti. Fanúšikovia z celého sveta zapálili sviečku, poslali k nebu modlitbu a pri Neverlande zanechávali kvetiny.

Odporcovia slávneho speváka si však pustili dokument Leaving Neverland, v ktorom účinkujú údajné obete Jacksonovej pedofílie, a pod jeho fotografiami na Instagrame zanechali lavínu nenávistných komentárov.

Každý mesiac sa objaví nová obeť, ktorá tvrdí, že ju spevák hitu Billie Jean znásilnil, a po rodine požaduje astronomické sumy peňazí. Testovanie DNA je pri starých prípadoch zložité, ale napriek tomu možné.

Michael Jackson mal totálne zničené nohy: Rozpadali sa mu zaživa!

Šokujúca správa o Jacksonovej prázdnej rakve viedla rôznych sci-fi fanatikov k rečiam o zombie apokalypse. Stalo sa však niečo celkom iné!

Jackson totiž do hrobu nikdy nebol skutočne položený! Dcéra Paris a obaja Princovia nechali telo Kráľa popu spopolniť a zamedzili tak možnosti testov DNA údajným obetiam sexuálneho zneužívania.

Zdroj z Jacksonovej rodiny prezradil nasledovné: „Okrem pánov z dokumentu existuje ďalších zhruba jedenásť ľudí, ktorí tvrdia, že ich Jackson znásilnil či inak obťažoval, keď ich pozval na ranč Neverland. Tí dúfali, že donútia súd k exhumácii Jacksonovho tela, aby sa mohli vykonať testy DNA. Týmto spôsobom ale pravdu neodkryjú, Jacksonove mauzóleum roky zíva prázdnotou.“

Skončil Michael Jackson v pekle? Jeden škandál za druhým a k tomu ďalší súd?!

„Je to smutné, títo ľudia nemajú okrem zaujímavej historky nič, čím by podložili jej pravosť a sami vedia, že drvivá väčšina Jacksonových fanúšikov im neuverí.“

Zdroj ďalej tvrdí, že telo strávilo niekoľko mesiacov v mrazničke krematória, než sa ho rodina rozhodla spopolniť. Jeho popol bol rozprášený pod hruškou na ranči Neverland, nazvanou „The Giving Tree“. Zvyšok spopolnených pozostatkov si súrodenci rozdelili medzi sebou a každý má kus svojho otca nosiť okolo krku v prívesku v tvare zlomeného srdca.

„Paris mala tento príspevok na spomienkovom obrade,“ pokračuje zdroj. „Súrodenci ho ale málokedy nosia na verejnosti. Nechávajú si ho doma v šperkovnici, pretože sa boja, že by mohli stratiť posledné zvyšky svojho otca, a berú si ho len pri naozaj zvláštnych príležitostiach, ako bolo desiate výročie jeho smrti.“

Jacksonova zlatá rakva je položená v hrobke vo Forest Lawn Memorial parku, aby „rozptýlila“ fanúšikov mŕtveho speváka od desivej pravdy. „Neexistuje žiadny záznam, že by sa Jacksonove pozostatky nachádzali vo Forest Lawn,“ dodáva zdroj.

Šokujúce tajomstvo hviezdy z Harryho Pottera: Znásilnenie v štrnástich rokoch!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info