fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Veľká radosť Andreja Babiša: Nový prírastok do rodiny!

Andrej Babiš / Facebook (Andrej Babiš)

Poslednú dobu vnímajú naši susedia svojho premiéra najviac v súvislosti s koronakrízou. Andrej Babiš (65) má však stále aj svoj osobný život. A ten je teraz zase o niečo bohatší, píše portál Ahaonline.

Babišovci si totiž zaobstarali k svojim dvom domácim štvornohým ratolestiam ešte ďalšieho chlpatého kamaráta. Jedná sa o šteniatko pudla, konkrétne Red toy pudla, ktoré doplnilo psiu svorku, ktorú tvorí ešte fena zlatého retrievera Ella a nemecký ovčiak Tango.

Čau lidi, tohle je Gigi 😍

Čau lidi, tohle je Gigi. Náš třetí pejsek. Red toy pudl. Máme ještě Ellu a Tanga. Spousta seniorů má pejsky a kočičky, probereme i těch 5000 korun. Taky odpovím panu Karel Kovář / Kovy na tweet a taky jsme upekli s Vivien českou buchtu. Půlka tvarohová, půlka meruňková. Podle Romana Vaňka.

Uverejnil používateľ Andrej Babiš Nedeľa 30. augusta 2020

„Vľavo Gigi, náš nový Red toy pudel. Vpravo otrávená Ella, čo sa robí, že ju nevidí. Spoločne sme pre vás natočili dnešné Čau lidi,“ pochválil sa novým prírastkom do rodiny český premiér Andrej Babiš, ktorý narážal na to, že fenke zlatého retrievera roztomilý chlpáč zatiaľ veľmi „nevonia“.

Dare Rolins praskli nervy! Toto už neustála

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info