HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Monika Bagárová prezradila, aké má následky pôrod cisárskym rezom!

Monika Bagárová s rodinou / Facebook (Monika Bagárová - Oficiální stránka)

Speváčka Monika Bagárová (26), ktorá tento rok v máji priviedla na svet dcéru Ruminku, prehovorila o pôrode cisárskym rezom aj o tom, čoho sa potom najviac bála, píše portál Aha!.

Keďže bola jej dcéra v brušku zle natočená, musela speváčka a porotkyňa talentovej šou SuperStar podstúpiť cisársky rez. Ako sama priznala, vôbec sa toho nebála, pretože na rozdiel od pôrodu prirodzenou cestou sa mohla na všetko pripraviť.

„Myslím, že jedinou výhodou je, že viete, čo vás čaká. Môžete sa na všetko opýtať a viete presný postup, ale u prirodzeného pôrodu netušíte, čo a ako bude,“ odpovedala vystrašenej fanúšičke, ktorú v blízkej dobe čaká to isté.

Monika Bagárová úprimne: Takto to u nás po narodení dcérky chodí v spálni!

Najväčšie obavy mala Bagárová z jazvy, ktorá je po cisárskom reze bežná. „Keď som sa dostala do kúpeľne, bála som sa pozrieť na tú jazvu, tak som sa nepozerala. Ja som proste trošku srab v niektorých veciach,“ priznala speváčka. Z výsledku však bola úplne spokojná.

„Jazvu mám nádhernú a 5.- 6. deň už som lietala doma po baráku a fungovala vrátane vstávania v noci k malej,“ uviedla mamička, ktorá má dcéru s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom (30).

Koronavírus u Vémolovcoch: Lela Ceterová opísala súčasný stav dcérky Lili

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info