HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

“Hej chlapci, mám 40, už sme starci” – Macaulay Culkin na Twitteri

Macaulay Culkin / Twitter (@Celeb_hubb)

Herec Macaulay Culkin oslávil svoju štyridsiatku niekoľkými veselými tweetmi – a jeho fanúšikovia zrazu zistili, že sú vlastne už riadne dospelí.

Ahoj, mám 40 – zdroj Twitter

Macaulay Culkin oslávil svoje 40. narodeniny množstvom bonmotov. „Ahoj chlapci, chcete sa cítiť starí? Mám 40 rokov,“ napísal herec a dodal: „ Ste v spoločnosti vítaní.“ V skutočnosti pravdepodobne niektorých používateľov sociálnych sietí šokoval – koniec koncov, väčšina ľudí spája Culkina s úlohou Kevina McCallistera vo filme „Kevin – Alone at Home“. Mal vtedy desať. Portál stern.de pokračuje v Culkinových narodeninových pocitoch.

„Mal som skvelý deň a potom som zistil, že Macaulay Culkin má 40 rokov a starnem,“ tweetol Paul O’Sullivan zo skupiny Greywind. „Sakra … 40? Ok … čas na odhlásenie …“ znel jeden z mnohých ďalších komentárov na Twitteri.

Gratulácia od Paris. Zdroj – Twitter

Culkin v ďalšom tweete reagoval: „Je to môj dar svetu: Učím ľudí, aby sa cítili starí. Už nie som dieťa.“ Žartoval tiež o svojich narodeninách: „Od svojich 40 rokov si myslím, že je čas začať krízu stredného veku. Premýšľam, že začnem surfovať. Máte nejaké ďalšie návrhy?“

Medzitým Culkinovi gratulovali jeho celebritní priatelia. Paris Jackson, jeho krstná, taktiež nechýbala medzi gratulantmi. Takmer rovesníčka Sarah Michelle Gellarová (Buffy,43) napísala: „Všetko najlepšie k narodeninám. Ste ako kvalitné víno … “

Culkinova štyridsiatka bude zjavne ešte pár dní hitom sociálnych sietí.

Sean Connery, večný James Bond, má dnes 90 rokov

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info