HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Brad Pitt konečne oficiálne zadaný: Mladučká modelka (27) vyzerá úplne ako Angelina!

Nicole Poturalski & Brad Pitt / Facebook (Chisme Time)

Brad Pitt (56) sa deväť dlhých mesiacov túlil k nemeckej modelke Nicole Poturalskiovej (27), bez toho, aby o tom ktokoľvek tušil. Ich pomer praskol túto stredu, keď prileteli na romantickú dovolenku do Francúzska. Čo je však najšialenejšie? Modelka ako by jeho exmanželke Angeline Jolie (45) z oka vypadla!

Ako píše portál Blesk, len máloktorým slávnym osobnostiam sa pošťastí utajiť pred verejnosťou dlhodobý vzťah, Bradovi sa to ale predsa len podarilo. Keď v stredu priletel súkromným lietadlom do Francúzska a po boku mu kráčala tajomná tmavovláska, začali sa internetoví detektívi činiť. Nakoniec im spadla sánka – záhadná žena je v skutočnosti modelka menom Nicole Poturalskiová, s ktorou sa prvýkrát ukázal na verejnosti už vlani v novembri!

Vtedy sa aj s Aliou Shawkatovou, ktorú všetci považovali za jeho intímnu spoločníčku, hoci to obaja popierali, objavili na vystúpení Kanye Westa. Brad a Nicole sedeli vedľa seba, rozprávali sa a došlo aj na opatrné dotyky. Po tejto udalosti ich zrejme nikto nevidel znova spolu. Teda, až do tohto týždňa. „Vídavajú sa a teraz spolu trávia dovolenku,“ potvrdil magazínu Page Six nemenovaný zdroj.

Angelina Jolie schválne zdržuje rozvod s Pittom!

Ako sa obaja zoznámili, nie je zatiaľ jasné. Čo už sa ale vie, je, že Nicole má 27 rokov, pôvodom je z Nemecka, hovorí niekoľkými jazykmi a pracuje ako modelka. Tiež je pyšnou mamičkou syna Emila. Najviac zarážajúce na Bradovej novej priateľke je, ako veľmi sa podobá jeho bývalej manželke Angeline Jolie!

Modelka už v predchádzajúcej dobe naznačila, že sa s niekým vída. V rôznych príspevkoch na Instagrame písala, že si užíva spoločnosti svojej druhej polovičky alebo že jej chýbajú prechádzky s jej láskou. Že sa jedná o jedného z najslávnejších hollywoodskych elegánov, by však nikdy nikoho nenapadlo.

“Hej chlapci, mám 40, už sme starci” – Macaulay Culkin na Twitteri

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info