fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Pražské bábätko? Orlando Bloom a Katy Perry majú dievčatko: Ako ju pomenovali?

Katy Perry & Orlando Bloom / Facebook (Hugo Gloss)

Ich vzťah nebol vždy harmonický, ale všetky problémy spolu nakoniec prekonali a teraz nemôžu byť šťastnejší. Americkému hercovi Orlandovi Bloomovi (43) a speváčke Katy Perry (35) sa narodilo dieťa, informuje portál Blesk.

Zasnúbený pár, ktorý je spolu s kratšími prestávkami od roku 2016, oznámil šťastnú novinu prekvapivo na Instagrame Detského fondu Organizácie spojených národov UNICEF.

„Nadnášame sa láskou a udivením z bezpečného a zdravého príchodu našej dcérky,“ uviedli spoločne Orlando a Katy. Svojho prvého potomka pomenovali Daisy Dove Bloom. Druhé meno pritom znamená v preklade „holubica“. Orlando a Katy sú veľvyslanci Detského fondu Organizácie Spojených národov (UNICEF).

View this post on Instagram

Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your ♥️ can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

A post shared by UNICEF (@unicef) on

Na čiernobielej fotografii je vidieť, ako obaja rodičia držia drobné batoľa za jeho malú ručičku. Ako Katy, tak Orlando sú v Česku veľmi populárny. Nielen že u našich susedov speváčka, ktorá často mení farbu vlasov, vystúpila.

Často k nim aj jazdila práve za svojím milým, ktorý v Prahe nedávno dotočil fantasy seriál Carnival Row. Slávny pár bol niekoľkokrát vyfotený spolu v metropole, ako si užíva jej krásy. Že by v Prahe dcérku dokonca počali?

Orlando Bloom sa stal otcom už druhýkrát. Z predchádzajúceho vzťahu s austrálskou modelkou Mirandou Kerr má syna Flynna Christophera Blooma.

Legendárny moderátor Larry King (86) prežíva peklo: V priebehu troch týždňov prišiel o dvoch potomkov!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info