HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Český autobus narazil do odstaveného nákladiaku. Jedna žena zomrela (VIDEO)

YouTube (Krimi-Plzeň) / Snímka obrazovky (Redakciia HD)

K tragickej dopravnej nehode došlo v stredu krátko pred pol šiestou rannou na výpadovke z Plzne na Domažlice. Autobus tam narazil do zadnej časti kamiónu, ktorý stál v odstavnom pruhu. Pri zrážke zomrela žena, traja ľudia utrpeli zranenia, informuje portál Expres.

„36-ročná žena podľahla zraneniam nezlučiteľným so životom. Záchranná služba ďalej transportuje do plzenskej fakultnej nemocnice 48-ročného muža so stredne ťažkým poranením. Ďalej muž, ročník 1992, a žena, ročník 1986, utrpeli ľahšie zranenia a tiež boli prevezení do nemocnice,“ informovala česká záchranná služba.

V autobuse cestovali celkovo traja ľudia a šofér. „Vodiča sme museli vyprostiť cez priestor bočného okna,“ uviedol hovorca krajských hasičov Petr Poncar.

V odstavenom pokazenom kamióne, ktorý prevážal kovový materiál, boli v čase kolízie dvaja ľudia, ktorí si po náraze začali sťažovať na bolesti za krkom. Aj tí skončili v starostlivosti lekárov.

Podľa polície bol pokazený kamión riadne označený a vodič so spolujazdcom v ňom čakali na odťah. Príčina a okolnosti tragickej nehody sú naďalej predmetom vyšetrovania.

Pohreb obetí autonehody na Liptove: Štyroch chlapcov pochovali tak, ako sedeli v aute

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info