HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Legendárny moderátor Larry King (86) prežíva peklo: V priebehu troch týždňov prišiel o dvoch potomkov!

Larry King / Facebook (Larry King)

Vlani prekonal ťažký infarkt a po týždňoch v kóme vyhlásil, že si najskôr strčí pištoľ do pusy… Napriek tomu sa slávny americký moderátor CNN Larry King (86) dokázal vyliečiť a vrátiť k práci. Namiesto neho si však smrť prišla pre dvoch z jeho piatich detí, a to v rozmedzí iba troch týždňov, informuje portál Blesk.

„So zármutkom a zlomeným otcovským srdcom musím potvrdiť nedávnu stratu dvoch mojich detí, Andyho Kinga a Chai Kingovej,“ uviedol Larry na Facebooku. Koncom júla náhle zomrel Andy (†65). „Bol to šok, vôbec sme to nečakali. Predpokladáme, že infarkt, ale otca ani nepitvali,“ uviedla Larryho vnučka Jillian (31).

„Prídem si pre teba, budeš plakať,“ odkazuje Chuck Norris prezidentovi Lukašenkovi (VIDEO)

„U tety sme to aspoň čakať mohli…“ dodala s tým, že Chai (†52) v stredu podľahla rakovine pľúc. Mimochodom rovnaká choroba v roku 2017 zabila aj ich mamu Alene, s ktorou bol Larry ženatý hneď dvakrát. Okrem nej sa ženil a rozvádzal so šiestimi ďalšími ženami.

Zvyšná trojica detí pochádza z ďalších dvoch manželstiev. Syna Larryho mladšieho (58) splodil so svojou druhou manželkou Anne, s ktorou žil len niekoľko mesiacov v roku 1961 a Chancea (21) a Cannona (20) má s Shawn Southwickovou, manželkou s poradovým číslom sedem. Vlani v auguste sa rozhodli pre rozvod.

Potvrdené: Brad Pitt a Jennifer Aniston opäť spolu!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info