HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Moderátorka Primy a manželka futbalistu Tomáša Rosického je v očakávaní syna

Radka & Tomáš Rosický / Facebook (Arsenal FC Real Gunners)

September sa neodvratne blíži a s ním aj povinná školská dochádzka. Prvýkrát si aktovku na chrbát navlečie aj syn futbalistu Tomáša Rosického (39) a moderátorky a modelky Radky Rosickej (39) Tomáško (7). Podľa svojej slávnej mamičky sa ich potomok už nemôže dočkať. A nie je sám, píše portál Blesk.

„Ja sa teším moc. Tomáško sa teší. Uvidíme, ako dlho nám to vydrží,“ zverila sa Radka Rosická s tým, aké pocity u nich doma vyvoláva blížiaci sa nástup syna Tomáša do prvej triedy. „Som trochu v očakávaní, čo to prinesie. Ale myslím si, že to zvládneme obaja,“ tvrdí neochvejne presvedčená manželka niekdajšieho futbalového stredopoliara a českého reprezentanta.

Aký predmet by Tomáša Rosického juniora mohol baviť a nad čím bude naopak musieť trochu vyvinúť zvýšené úsilie, aby to zvládol, si Radka zatiaľ netrúfa odhadnúť.

Karlos Vémola sa nakazil koronavírusom! Najočakávanejší zápas je v ohrození

„To vôbec netuším, skutočne neviem,“ krúti zamyslene hlavou pôvabná modelka a moderátorka CNN Prima News, ktorá už šaty predvádza len sporadicky. Po dlhšej dobe bola Rosická  k videniu na móle v rámci akcie Czech Fashion Week v Tepliciach, kde predvádzala módne kúsky svojej kamarátky Nadi Moravcovej.

Mama Radka a otec Tomáš sa zjavne nerozhodli synovi nejako skrátiť prázdniny a všetok predškolský čas nechali vyhradený pre hranie a detskej radosti. Na malého Tomáša sa slávni rodičia rozhodli netlačiť ani tým, že by s ním napríklad skúšali čítať. „Neskúšame to, nechávame to všetko na školu. Tomáško ale už začína sám,“ zverila sa pyšná mama, ktorá sa vďaka tomu o svojho prváčika skrátka neobáva.

Modelka prespala u Jágra, teraz je tehotná: Bude to hokejista!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info