HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Paľo Habera prekvapil: Toto je jeho dovolenková destinácia!

Pavol Habera / Instagram (@pavolhabera)

Koronavírusová pandémia značne skomplikovala cestovanie po celom svete, a tak nebolo jednoduché si vybrať destináciu, kam sa tento rok vyrazí na dovolenku. Ako to vyriešil Pavol Habera?

Paľo Habera, hoci rodený Slovák, avšak žijúci s manželkou a deťmi v Prahe, sa pochopiteľne často pohybuje v svojej rodnej krajine, píše portál Stars24. V týchto letných dňoch si tak, ako väčšina bežných ľudí, ktorí majú možnosť, doprajú dovolenku aj celebrity, čo je aj jeho prípad.

Nie je žiadnym tajomstvom, že slávny hudobník vlastní luxusnú vilu na americkej Floride, ktorá má hodnotu v prepočte takmer 350 000 eur. Kto by však čakal, že sa vydal práve tam, je na omyle!

Porotca SuperStar Paľo Habera: Jeho ročný príjem predstavuje riadny balík!

Podľa informácií webu cas.sk sa totiž rozhodol stráviť niekoľko dní vo svojom rodisku na strednom Slovensku. Obávaný porotca SuperStar sa narodil v Brezne, kam sa teraz po dlhšej dobe vrátil.

Habera sa teda evidentne rozhodol počúvnuť naliehanie úradov, ktoré vyzvali občanov, aby tento rok zvážili, či je nutné cestovať na dovolenku do zahraničia.

Víťazka SuperStar sa zdesila: Toto jej naozaj píšu malé deti!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info