fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Harry sa postavil proti Meghan: Už toho mám dosť!

Harry a Meghan / TASR AP)

Vysnívaný dom v Kalifornii Meghan Markleová (39) a princ Harry (35) okupovali iba niečo vyše mesiaca. Príčin k presťahovaniu mali hneď niekoľko, ako sa však ukázalo, tým najväčším dôvodom k presunu bol princ Harry, ktorý život v Los Angeles z celej duše neznášal, píše portál Blesk.

Dom alebo palác? S cenovkou 12,7 miliónov eur a deviatimi spálňami, šestnástimi kúpeľňami, zábavou v podobe kina, telocvične alebo detského ihriska pre Archieho (1) sa ponúka otázka, či si vojvodovia zo Sussexu nechceli vynahradiť luxus, ktorý im dopriala kráľovská rodina počas ich pôsobenia v monarchii.

Zásadnou neznámou v celej tejto kauze bolo, prečo si vybrali dom viac ako 150 kilometrov vzdialený od centra všetkého diania, Los Angeles, kde Meghan  vyrastala, kde sídli samotný Hollywood a kde sa doposiaľ zdržiavali v prenajatej haciende.

Šokujúca premena vychudnutej Angeliny Jolie! Inšpiruje ju vojvodkyňa Meghan?

Podľa blízkeho zdroja manželského páru bol Harry nešťastný zo života v LA a z nedostatku súkromia, s ktorým sa rodina od prvého dňa nasťahovanie potýkala.

„Harry to tam nenávidel – nasťahovanie v čase prepukajúcej pandémie bolo zle načasované a niekto im stále zasahoval do súkromia,“ citoval server Us Weekly blízky zdroj. V predchádzajúcich mesiacoch si Sussexovia sťažovali na obťažovanie predovšetkým od paparazzov, ktorých drony lietali nad pozemkom v snahe zachytiť detaily z ich života. V jeden moment im kvadrokoptéra preletela priamo nad hlavami, keď sa Meghan s Archiem čvachtali v bazéne.

Týraná exmanželka mafiána na úteku, ktorý predal rezidenciu Harrymu a Meghan: Zničil mi život!

Pár okolo pozemku vztýčil čiernu nepriepustnú bariéru a vysadil plot kamerami, nič z toho však nepomohlo. Rozhodnutie odísť z Los Angeles do pokojnejšej Santa Barbary bolo údajne jeden z mála momentov, kedy sa Harry postavil manželke a dal prednosť svojmu duševnému zdraviu pred jej predstavami o spoločnom živote.

Je totiž všeobecne známe, že Meghan mala vždy v pláne vrátiť sa rodného mesta a znovu vzkriesiť kariéru herečky.

Meghan a Harry poďakovali autorom, ktorí nazvali vojvodkyňu Kate „šľapkou a anorektičkou“!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info