HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Zuzana Belohorcová strachom bez seba: Cez Miami sa prehnalo desivé tornádo! (VIDEO)

Facebook (SIGMA-foto.cz), Instagram (@zuzanabelohorcova) / Fotokoláž: Redakcia HD

Chýbalo málo a Zuzana Belohorcová (44) mohla čeliť nebezpečnému prírodnému živlu! Na Miami sa z oceánu zdvihol masívny lievik. Vodná smršť, ako sa tento úkaz nazýva, pozvoľna prekročila breh a stala sa tornádom. Celá udalosť trvala len pár minút a našťastie pre Zuzanu sa odohrala 20 km od jej bydliska.

Portál Blesk poukázal na video s nebezpečným tornádom, ktoré zverejnila Belohorcová na svojom instagramovom profile. „Mocná vodná smršť, ktorá sa premenila na tornádo, sa prehnala plážou Golden Beach blízko hotela Aventura.“

Udalosť sa našťastie odohrala približne 23 kilometrov od South Beach, kde má Belohorcová luxusný apartmán, z ktorého na konci augusta nadobro odchádza. Podľa tamojších správ tornádo nenapáchalo žiadne významné škody, živel rozlomil niekoľko paliem, zdemoloval masívnu železnú bránu či niekoľko áut a rozhádzal lehátka a slnečníky po pobreží.

Sila tornáda bola odhadnutá na F0, teda najmenší stupeň Fujitovej stupnice, ktorou sa tornáda merajú. Vodné smršte sú v týchto regiónoch časté, predovšetkým začiatkom hurikánovej sezóny v júni. Málokedy sa však priblíži k pobrežiu a len zriedkavo sa presunú na pevninu.

Nový netradičný biznis plán „kuchárky“ Zuzany Belohorcovej?

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info