HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Víťazka SuperStar sa zdesila: Toto jej naozaj píšu malé deti!

Barbora Piešová / Facebook (Ževraj Navždý)

S víťazstvom v SuperStar ide pochopiteľne ruka v ruke zvýšená popularita, čo na vlastnej koži spoznáva Barbora Piešová. Mladá speváčka je však v šoku z toho, čo jej dokážu napísať dokonca aj maloletí, píše portál Stars24. 

Barbora Piešová zvíťazila v tohtoročnej rade hudobnej talentovej súťaže SuperStar, z čoho samozrejme vyplýva, že sa o ňu zaujíma viac fanúšikov ako kedykoľvek predtým. S niektorými má však talentovaná interpretka problém nájsť spoločnú reč.

Podľa webu pluska.sk sa totiž stretáva s tým, že jej chodia veľmi vulgárne správy. Čo je však ešte nepochopiteľnejšie, ich autormi často nie sú dospelí ľudia, ale deti, ktoré by také slová vôbec nemali poznať.

Fiasko finalistov SuperStar: Prvý spoločný koncert, fanúšikovia však nedorazili!

Víťazka SuperStar ale nechce pôsobiť ublížene, a tak sa k veci vyjadrila nasledovne: „Nesťažujem sa na nič, len vám dospelým ukazujem, ako to dopadne, keď dáte svojim deťom telefón do ruky a všetko im dovolíte,“ uviedla.

„Neberiem si to osobe, chcem vám len povedať, že to dievča, ktoré mi napísalo, má len 11 rokov. Bežne mi chodia takéto správy. Ja som v desiatich rokoch také veci nerobila, tie deti nemajú žiadny rešpekt. Rodičia, dávajte na ne pozor,“ dodala Piešová.

Ewa Farna zdieľala svoje nepodarené fotky: Nasledovali ostré slová!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info