HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR VÝBER SPRÁV

Jan Kraus má ostré lakte: Konkurencii prebral dvoch slávnych hostí!

Jan Kraus / Facebook (Jan Kraus)

Tuhý boj o divákov i hostí v rámci televízie Prima pokračuje. Jan Kraus prebral svojmu kolegovi Honzovi Dědkovi dvojicu slávnych hostí, ktorých si pôvodne dohodol on. Ako to služobne mladší moderátor prekusol?

Ako informuje portál Stars24, Jan Kraus dostal pred časom na Prime ďalšieho konkurenta, začala sa totiž vysielať talk show 7 pádů Honzy Dědka. Ten už musel urobiť jeden ústupok vo veci červeného gauča, na ktorý sadajú hostia. Teraz bol nútený urobiť ďalší, čo oznámil na sociálnej sieti.

„Milí diváci a priatelia, bol som televíziou Prima požiadaný, aby som prenechal svojich dvoch milých hostí, pani Hanu Zagorovú a pána Štefana Margitu kolegovi Janovi Krausovi. Hoci som rovnako ako Jan Kraus na vojne nikdy nebol, ctím pravidlo služobne staršieho,“ uviedol moderátor na Facebooku.

Jan Kraus má strach z konkurencie! Súper už uštedril prvú zákernú ranu

Hudobný publicista tak musel hľadať náhradu. „Namiesto Hany Zagorovej a Štefana Margitu preto do môjho kresla zasadne Ewa Farna. Som veľmi rád, že Ewa pozvanie do môjho programu opäť prijala a som si istý, že vás jej vystúpenie poteší rovnako ako mňa,“ konštatoval.

„Nebudem vám klamať, mal som radosť, keď pani Zagorová a pán Margita prijali pozvanie do mojej talk show a na rozhovor s nimi som sa veľmi tešil,“ zveril sa Dědek a dodal, že dúfa v stretnutie s manželmi v niektorom z budúcich dielov.

Čo má spoločné Dominika Gottová s Ivetou Bartošovou? Mrazivá paralela s nešťastnou legendou!

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info