fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Dara Rolins to pekne schytala! Lavína kritiky kvôli jednej fotke

Dara Rolins / Facebook (Dara Rolins)

Speváčka nedávno zverejnila na sociálnych sieťach fotografiu v Evinom rúchu a hoci sa jednalo o vkusnú fotku, strhla tým masívnu lavínu odporu, najmä zo strany žien, píše portál Aha!

Nielenže tvrdo útočili na jej vek a neváhali jej písať, že odhalené telo pred päťdesiatkou už nikoho nezaujíma. Niektorí sa neštítili do komentárov pridať ani to, že nie je príliš múdra, dokonca speváčke opäť vyčítali osudovú autonehodu z roku 2010, pri ktorej nešťastne usmrtila človeka.

View this post on Instagram

Je mi úplne jasné, že nikdy, v žiadnej súvislosti nenastane stav, že sa všetko bude páčiť všetkým:). A paradoxne "nahota", ktorá je javom zo všetkých najprirodzenejším, bude vždy najviac kontroverznou témou. A preto sa nedivím, že fotky v poslednom čísle @grade_magazine spôsobili mierny rozruch (nie, nemyslím tým že ich riešili v každej rodine:))🙏🏻 Viem že VŽDY keď "vybočím z rady" a občas stačí aj mierne, ako keď si dám na show parochňu🙃- dám do pohybu emócie všetkého druhu:). A priznávam, robiť "rozruch" k mojej profesii vlastne patrí, takže sem s nimi, beriem všetky🤣💪🏼! Ale to, čo chcem povedať a slobodne priznať touto fotkou JE, že byť nahá ma baví:). Vždy sa mi páčila vkusne prezentovaná nahota, všetko čo mi spôsobí motýľov v bruchu, ten nádych "zakázaného", či už fotka, film, pesnička…alebo človek. A chcem povedať, že sa tieto veci vekom príliš nemenia🤣. Sex ma baví viac ako kedy pred tým a výhodou zrelého veku je, že mi nepríde divné o tom hovoriť. A už vôbec necítim jediný limit alebo povinnosť k svojej intimite spôsobený faktom, že som mama. Som ŽENA v prvom rade. A či sa to niekomu páči alebo nie, chcem si to užiť❣️Nemám pravdu, ženy:)?!?!🥳#podmeSiRobitCoChceme #nikomuTymNeublizujeme #voSvojichEmociachSomExtremna #lenTakChcemZit #kedNaToMasTakSiMaChyt #kymChcesBud

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

„Nespôsobila som nikomu smrť a nepotrebujem sa vystavovať nahá, aby som bývalému a celému svetu niečo dokazovala,“ oprela sa do Dary jedna zo sledujúcich, ktorá sa navyše domnieva, že sa speváčka ukazuje kvôli Rytmusovi, aby mu dala najavo, o čo prišiel.

„Rytmus má mladú a štíhlu babu. A myslím, že je rád, že sa Dary zbavil,“ napísala na Facebooku ďalšia komentujúca. „Vzhľadom k jej dospievajúcej dcére mi zverejňovanie takýchto fotiek príde nevhodné,“ poznamenala tretia z komentujúcich dám.

Intímne priznanie Agáty Prachařovej: Koho mala v posteli?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info