HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Týraná exmanželka mafiána na úteku, ktorý predal rezidenciu Harrymu a Meghan: Zničil mi život!

Harry a Meghan / Twitter (@stery_jeff)

„Urobil mi zo života peklo!“ Varuje Anna Fedosejevová (38) pred ruským boháčom na úteku, od ktorého si Harry (35) a Meghan (39) práve kúpili opustentné sídlo v Kalifornii, informuje portál Blesk.

Ako podnikateľ Sergej Grišin (56), tak aj princ Harry dali zbohom svojim domovinám a odišli do slnečnej Kalifornie. Princ utekal pred kráľovskou rodinou, Grišin pred zákonom. To však Harrymu zrejme nevadí, pokojne bankovému zlodejovi vysolil v prepočte viac ako 12,5 milióna eur.

A rovnako tak mu zrejme nevadí, ako sa Grišin správal k svojej manželke. „Je to nebezpečný muž, zničil mi život: domáce násilie, útoky, väzenia, hrozby mojej rodine…“ vypočítava Anna, ktorá za neho bola krátky čas vydatá. V USA ho zažalovala, že ju zbil, mieril na ňu pištoľou a vyhrážal sa jej, že ju rozseká na kusy.

Ulovila slávnu susedku Adele! Čo Meghan s novou kamoškou podniká?

Medzitým sa vrátila do Ruska. Teraz z utajenia poskytla telefonický rozhovor magazínu The Sun. „Stále sa bojím o svoj život. Nie je múdre obklopovať sa ľuďmi ako Sergej Grišin,“ varuje Harryho a Meghan. Považuje ich za skvelý pár, ale obchod s jej exmanželom im vyčíta.

„Prosté hľadanie na Googli by ukázalo súdne záznamy s hrozivými obvineniami Sergeja. Meghan bojuje za práva žien. Neprestávaj! Každý násilník musí byť hnaný k spravodlivosti.“ Grišinovi obhajcovia obvinenia odmietajú, naopak Annu vinia, že chcela bohatého manžela iba ošklbať o majetok a pokaziť mu meno.

Kráľovná Alžbeta zamestnávala zlodeja! Ukradnuté klenoty predával na internete

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info